Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Battlefield 3

     Gerçek bir savaş alanını her yeni oyunda oyun severlere çok daha gerçekçi bir şekilde sunan DICE ekibi, Battlefield 3'te de bu durumu başarılı bir şekilde gerçekleştiriyor. Özellikle Frosbite Engine 2 grafik motorunun gücünü arkasına alan oyun grafikleri dışında ses unsurları ile de kulaklarımızın pasını siliyor.
 
     Bad Company 2'de de zaten başarılı olan ses unsurları Battlefield 3 için yeniden kaydedilmiş ve oyunun silah seslerine baktığımızda ekibin ne kadar ileri gittiğini görüyoruz. Grafiklerde ise atmosfer ve yıkılabilir çevre gibi unsurlar dışında oyunun animasyon yapısı ön plana çıkıyor. EA Sports'un FIFA'da kullandığı animasyon motorunu kullanan oyun, böylelikle çok daha gerçekçi animasyonlar ile karşımıza çıkıyor. Türünün en iyi animasyonlarına sahip olan FIFA'nın animasyon kalitesi Battlefield 3'te de kendini göstermiş. Özellikle askerlerin yere yatarken ellerinden destek almaları ve bunu yumuşak ve son derece gerçekçi yerine getirmeleri oyunun gerçekçiliğini de arttırıyor.

      Multiplayer modlarında da PC ve konsol teknik detaylarına göre farklı bir yapıya gidilmiş. Ayrıca konsol sürümünde de Jet de dahil tüm araçları kullanabilmek konsol oyuncularını da sevindiren bir etken. Konsolda 24 kişilik oyuncu desteği bulunurken PC'de ise 64 oyuncuya kadar oyuncu desteği sunulmuş. Çok daha iddialı hikaye modu dışında oyunun multiplayer modları ise her zamanki eğlenceyi oyunculara vaad ediyor....
 

Battlefield 3 DICE EA games PC PS3 Xbox 360 FPS Patrick Bach
VİDEOLAR
EKRAN GÖRÜNTÜLERİ (14 / 146) Tümünü Gör »
HABERLER
Tropico 3 NBA Live 10
FORUMUNDAN SON BAŞLIKLAR HIZLI KONU AÇ
BSC Forumlar » Platformlar »
Konu
Son Mesaj Cevaplar
Forum konusu bulunamadı
Hızlı Konu Aç
Bu konu BSC Forumlar » Platformlar » dizini altına açılacak.
Lütfen önce ilgili platformu belirleyin.

Kullanıcı Adı Şifre
Battlefield 3 Ersin Kılıç 1 / 10 oy
KÜNYE
Battlefield 3
+ TAKİBE
AL
510 kişi bu oyunu takip ediyor.
2.0
94
OY
7,8
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız