Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Zaman Manipülasyonu Bulmaca Oyunu Timelie İlkbaharda PC için Çıkacak

 
Geliştirici Urnique Studio, zaman manipülasyonu bulmaca oyunu Timelie'ın bu ilkbaharda PC için çıkış yapacağını duyurdu.

Timelie, Bangkok'ta küçük bir ekip tarafından bir öğrenci projesi olarak geliştirildi ve oyunun erken versiyonu Microsoft'un 2019 Imagine Cup öğrenci geliştirme yarışmasında en iyi oyun, 2019 Tayland ulusal yazılım yarışmasında en iyi oyun ve 2019 Bangkok uluslararası dijital içerik festivalinde en iyi öğrenci teknik projesi ödüllerini kazandı.
 
Oyunun tanıtım yazısı:
 

Timelie her anın ve eylemin çok kritik olduğu bir zaman macera oyunu. Bulmacaları çözmek ve bu soyut dünyanın gizemlerini ortaya çıkarmak için yeteneklerinizi kullanacaksınız.
 
Timelie'de oyuncular zamanı bir medya oynatıcısını kullanır gibi kontrol edebilecek. Zamanı geriye sarıp eylemlerinizi geri almak için imleci sola kaydıracak; geleceğinizi görmek ve geçmişinizi değiştirmeye yarayacak bilgileri toplamak için imleci sağa kaydırarak zamanı ileri alabileceksiniz.
 
Her iki karakterin zaman çizelgesi üzerindeki eylemlerini aynı anda planlayabileceksiniz ve bu da tek oyunculu oyunlarda daha önce hiç olmadığı gibi bir co-op oynanışı sunacak.
 
Canlı, gerçeküstü ve soyut dünyalarda kayıp bir kıza ve onun kedisine rehberlik edeceksiniz. Onları eve ulaştırmak ve gizemleri ortaya çıkarmak için zamanı değiştireceksiniz. 

 
Teaser fragmanı ve oynanış tanıtım videosunu aşağıdaki oynatıcılardan izleyebilirsiniz.
 
 

Bu haberin bağlantısı
URL
Timelie Urnique Studio zaman manipülasyonu bulmaca oyunu PC
Never Alone'un Yapımcılarından Okyanus Keşif Oyunu Beyond Blue Ertelendi Monster Hunter Ekibi de Corona Virüsü Sebebiyle PAX East 2020 Etkinliğine Katılmayacak

İçeriğe ait yorum yok

Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

KÜNYE
Timelie
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız