Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Yu-Gi-Oh! Koleksiyon Kart Oyunu için Legendary Collection: 25th Anniversary Edition piyasaya sürüldü

 
 
Konami Digital Entertainment B.V. (KONAMI) bugün yaptığı bir açıklamayla Yu-Gi-Oh! KOLEKSİYON KART OYUNU (TCG) için Legendary Collection: 25th Anniversary Edition’ın piyasaya sürüldüğünü duyurdu.
 
Daha önce yayınlanan ilk Legendary Collection, Yu-Gi-Oh! TCG için şimdiye kadar piyasaya sürülen en ikonik koleksiyon setlerinden biriydi. Şimdi bu set, kart oyununun muhteşem yıldönümü için küllerinden Legendary Collection: 25th Anniversary Edition olarak yeniden doğuyor. Sadece bu da değil- yeni set, Yu-Gi-Oh! TCG'ye yeni, çok özel bir rarity getiriyor.
 
Legendary Collection: 25th Anniversary Edition, oyunun 25. yıldönümü kapsamında Yu-Gi-Oh TCG'nin ilk dönemlerinden en ünlü ve sevilen 6 Booster Paketi içermekte. Bunlar arasında Legend of Blue Eyes White Dragon, Metal Raiders, Spell Ruler, Pharaoh’s Servant, Dark Crisis ve Invasion of Chaos bulunuyor.
 
 
 
Sette ayrıca çok talep edilen ve aranan orijinal Egyptian God kartlarının promoları olan 6 Ultra Rare varyantı oyuncuları bekliyor. Bunlar Obelisk the Tormentor, Slifer the Sky Dragon, The Winged Dragon of Ra, Blue-Eyes White Dragon, Dark Magician ve Red-Eyes Black Dragon gibi efsanevi kartlar.
 
Legendary Collection: 25th Anniversary Edition ayrıca bonus bir 7. Kart içeriyor. Bu 7. kart, sadece 25. yıl dönümü için yaratılan yepyeni bir rarity: Quarter Century Secret Rare.
 
Her Legendary Collection: 25th Anniversary Edition setinde yukarıda belirtilen 6 karttan bir tanesinin Quarter Century Secret Rare versiyonu buluyor. Böylece Düellocular kutlamalar kapsamında kendilerini bekleyen heyecanlı sürprizler konusunda fikir sahibi olabilecekler.
 
basın bülteni 

Bu haberin bağlantısı
URL
Yu-Gi-Oh! koleksiyon kart oyunu Legendary Collection: 25th Anniversary Edition
Marvel's Spider-Man 2'nin seslendirme sanatçısı işinin bittiğini söyledi Ubisoft'un Splinter Cell temalı bir battle royale oyununu iptal ettiği bildirildi!

İçeriğe ait yorum yok

Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

KÜNYE
Bölüm Sonu Canavarı ÇOKLU PLATFORM
+ TAKİBE
AL
426 kişi bu oyunu takip ediyor.
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız