Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Yeni İş İlanına Göre EA'in Geliştirdiği Black Panther Açık Dünya Olacak

 
Electronic Arts tarafından bir süredir geliştirilme aşamasında bulunan Black Panther oyunu hakkında yeni bir detay ortaya çıktı. Daha önce de aynı söylentilerin ortaya çıkması ile beraber şimdi yeni bir iş ilanı projenin açık dünyaya sahip olacağını bildiriyor.
 
Black Panther dinamik bir açık dünyayı içerecek
 
 
EA stüdyosu Cliffhanger Games tarafından yayınlanan yeni bir iş ilanı içerisinde Black Panther oyunu hakkında çeşitli detaylar yer alıyor. İş ilanında "çalışacak baş sanal alan tasarımcısı" aranıyor ve iş tanımının bir bölümünde ise dinamik ve gelişen bir açık dünyanın bulunacağı belirtiliyor.
 
Cliffhanger Games, 2021 yılında kurulmuş bir stüdyo olarak karşımıza çıkıyor ve Middle-earth: Shadow of Mordor ve Middle-earth: Shadow of War'un geliştirilmesi esnasında Warner's Monolith'in patronu olan Kevin Stephens tarafından yönetiliyor. Ekip içerisinde Stephens’ın yanı sıra Halo, God of War ve Call of Duty gibi seriler üzerinde çalışmış tecrübeli isimler yer alıyor.
 
Black Panther projesi için şu anda geliştirilme aşamasının hala erken safhasında bulunulduğu aktarılıyor. Yani önümüzde uzun bir süreç var diyebiliriz.

Bu haberin bağlantısı
URL
Kaynak Videogameschronicle Black Panther 2024
Eski Blizzard Patronu Oyunu Bitirdikten Sonra Bağış Yapmamızı Öneriyor Take-Two'nun Yakında Yeni Mafia Oyununu Duyurucağı Bildirildi!

İçeriğe ait yorum yok

Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

KÜNYE
Oyun Haberleri (2024)
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız