Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Yakuza Serisinin Yapımcılarından Yeni Oyun


 
     Sega'nın son dönemlerdeki en başarılı oyunlarından olan Yakuza'nın geliştiricileri mafya oyunlarından sıkılmış olsa gerek. Önce Yakuza 5'te zombilerin olacağını açıkladılar, şimdi de yeni oyunlarında robotların olacağı ortaya çıktı.
 
     Famitsu'nun yeni sayısında Yakuza serisinin yapımcısı Toshihiro Nagoshi, yeni projelerinin Binary Domain adlı bir oyun olduğunu açıkladı. Üstelik bu oyun gelecekte geçecek.
 
     Yakuza serisini Playstation 3'e özel olarak geliştiren ekip Binary Domain'i aynı zamanda Xbox 360 için de hazırlıyor. Sonunda multiplatform rüzgarına onlar da kapıldı.
 
      Oyun hakkında şu an için pek fazla bilgi yok, ama Famitsu'ya göre Binary Domain Tokyo'da 2080 yılında geçecek ve yüksek yapay zekaya sahip olacak. Bir diğer ayrıntı da oyunun online özelliklerinin eğlenceli olması için büyük çaba sarf edildiği olarak açıklandı.
 
 

Bu haberin bağlantısı
URL
Binary Domain Yakuza Sega PS3 Xbox 360
Persona 2'nin Japonya Çıkış Tarihi Açıklandı Dead or Alive'dan Kasumi'nin Figürü

İçeriğe ait yorum yok

Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

KÜNYE
Yakuza 3
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız