Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Xbox Partner Sunumu Duyuruldu: Yeni Oyun Fragmanları

 
 
Microsoft Gaming tarafından düzenlenecek olan Xbox Partner sunumu duyuruldu. Duyuru içeriğine göre yeni canlı yayın etkinliği, 6 Mart Çarşamba günü Türkiye saati ile 21:00'de gerçekleştirilecek. 30 dakikalık bu sunum içerisinde üçüncü taraf oyunlar yer alacak.
 
Üçüncü taraf yayıncıların oyunlarından yeni detaylar geliyor 
 
 
 
Yeni fragmanların ve oyun duyurularının yer alacağı bu etkinliği YouTube ve Twitch üzerinden izleyebileceksiniz. Yayın içerisinde Tales of Kenzera: ZAU oyunundaki savaş sistemi için yeni bir fragman, Kunitsu-Gami: Path of the Goddess oyunundan yeni oynanış içeriği ve The First Berserker: Khazan oyununa yakından bakış yer alacak.
 
Sunum içerisinde yukarıda bahsettiğimiz gibi üçüncü taraf yayıncıların oyunları izleyenlere sunulacak. Bu yayıncılar arasında Capcom, Nexon ve EA gibi büyük şirketler yer alıyor.
 
Öte yandan Microsoft bildiğiniz üzere yakın zamanda birinci taraf oyunlarının PlayStation ve Switch konsoluna geleceğini açıkladı. Bu oyunlar arasında Pentiment, Hi-Fi Rush, Sea of Thieves, Grounded ve daha fazlası bulunuyor.

Bu haberin bağlantısı
URL
Kaynak Gematsu yazılım microsoft uygulama
Batman: Arkham Asylum Yepyeni HD Doku Paketi Yayınlandı Respawn Entertainment'ın Yeni Oyunu Titanfall Evreninde Geçecek!

İçeriğe ait yorum yok

Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

KÜNYE
Microsoft
+ TAKİBE
AL
1 kişi bu oyunu takip ediyor.
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız