Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

XIII Remake 2020'ye Ertelendi

 
Yayıncı Microids ve geliştirici PlayMagic, 13 Kasım'da çıkması planlanan XIII Remake'in 2020'ye ertelediğini duyurdu. PlayStation 4, Xbox One, Switch, PC ve Mac için çıkacak.
 
Microids'ten Francois Coulon: "PlayMagic'in şimdiye kadar ortaya koyduğu çalışmadan heyecan duyuyoruz. Bu ek geliştirme zamanı hedeflediğimiz seviyeye ulaşmak için gerekli. Remake'in duyurusu topluluk tarafından büyük bir heyecan ile karşılandı ve hayranlarımıza mümkün olan en iyi oyunu sunduğumuzdan emin olacağız." 
 
XIII Remake, orijinali Kasım 2003'te çıkan cel-shaded grafiklere sahip birinci şahıs nişancı oyunu XIII'ün remake versiyonu.

PlayMagic "orijinal XIII'ün inanılmaz görünümü ve hissine sadık kalarak grafikleri, sesi ve animasyonları modernize etmeyi" ve ayrıca "oynanış mekaniğini oyunun orijinal ruhunu yansıtacak şekilde modernize etmeyi" amaçlıyor.

Bu haberin bağlantısı
URL
Kaynak Gematsu XIII XIII Remake birinci şahıs nişancı oyunu FPS Microids PlayMagic
GNOG Epic Games Store'da Ücretsiz; Gelecek Hafta Hyper Light Drifter ve Mutant Year Zero DiRT Rally 2.0 VR Güncellemesi PC için Yayınlandı

BSC Misafiri

9.8.2019 07:18:13

0
Hata. 2020 ölüm gurubu. Kaybolup gitme riski çok yüksek..
    Siz de aşağıdaki form aracılığıyla yorum yapabilirsiniz.
Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

KÜNYE
XIII Remake ÇOKLU PLATFORM
+ TAKİBE
AL
1 kişi bu oyunu takip ediyor.
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız