Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Wii'ye Özel Yeni Bir Capcom-Dövüş Oyunu mu Geliyor

Tatsunoko vs. Capcom, basit kontrol arayüzü ve neredeyse sınırsız kombo sistemiyle oyun severlere eğlenceli dakikalar vaat ediyordu.
 
 
   Tatsunoko vs Capcom'u beğendiyseniz yeni bir Capcom dövüş oyunu yolda olabilir. Ancak hemen gaza gelmeyin, çünkü şimdilik resmi bir açıklama ortada yok.
 
    Capcom-Unity forumlarında, hayranların sorularına yanıt veren Christian Svensen (Capcom yöneticisi), "Wii için yeni bir Capcom dövüş oyunu olacak mı?" sorusuna şöyle bir yanıt vermeyi tercih etmiş:
 
    "Bu sorduğuna cevap vermem mümkün değil."

    Şimdi, böyle bir yanıttan nasıl bir anlam çıkarabiliriz? Eğer Wii için şu anda herhangi bir proje olmasaydı Svensson'un gönül rahatlığıyla "Hayır, şu anda öyle bir projemiz yok" demesinde herhangi bir sorun olacağını sanmıyorum. Ancak bir Wii oyunu proje aşamasındaysa ve bunu resmi duyurusundan önce sızdırmak şirket politikalarına aykırı olduğunu düşünürsek, Svensson'un da yorumda bulunmak istememesinden Capcom kapıları ardında bir Wii dövüş oyununun yapım aşamasında olduğunu veya en azından konsept sürecinde bulunduğunu söylemek mümkün. Tabi bunlar bir teoriden ibaret.
  

Bu haberin bağlantısı
URL
Kaynak Siliconera dövüş nintendo wii capcom tatsunoko dövüş oyunu söylenti
Forza Motorsport 4'ten 4 Ford GT Görüntüsü Mass Effect 3, Xbox 360, PC veee PS3 İçin Geliyor!

İçeriğe ait yorum yok

Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

KÜNYE
Tatsunoko vs. Capcom: Ultimate All-Stars
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız