Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Warframe'in Yeni Genişlemesi Heart Of Deimos, TennoCon Etkinliğinde Tanıtılacak

 
Geliştirici Digital Extremes, Warframe'in yeni genişleme paketi Heart Of Deimos'un TennoCon etkinliğinde tanıtılacağını duyurdu. Belirtilene göre Heart Of Deimos Warframe'in eski ve yeni, en sevdiğiniz yönlerini derinlemesine hissetmeniz için birleştirecek. Geniş inceleme ve oyun demosu etkinlikte.

TennoCon etkinliğini 1 Ağustos'ta düzenlenecek ve Heart Of Deimos tanıtımının yanı sıra tam gün sürecek paneller, topluluk sanat gösterisi ve oyuncuları bekleyen çeşitli hediyeler olacak.
 
TennoCon heyecanı Türkiye saati ile 19:30'da başlayacak. 19:30 ile 00:00 arasında Twitch veya Steam üzerinden herhangi bir TennoCon panelini izleyen kullanıcılar özel Athodai el topuna sahip olacak. Ayrıca 00:00'da TennoLive Twitch veya Steam yayınını 30 dakika boyunca takip ederek Hydroid Prime'ı ücretsiz edinebileceksiniz. 
 
Hediyelere sahip olmak için Warframe hesabınızın Twitch hesabınıza bağlı olduğundan emin olun 
 
Tam programa buradan göz atabilirsiniz.
 
Bilim kurgu dünyasında geçen oynaması ücretsiz co-op aksiyon oyunu PlayStation 4, Xbox One, Switch ve PC üzerinde ulaşılabilir durumda. Yeni nesil konsollara da gelecek.

Heart Of Deimos teaser videosunu aşağıdaki oynatıcıdan izleyebilirsiniz.

Bu haberin bağlantısı
URL
Kaynak Gamespot digital extremes warframe free to play f2p oynaması ücretsiz oyun ücretsiz oyun unreal tournament pc PS4
Temtem'in Yeni Güncellemesi Yarın Yayınlanacak I Am Dead Eylül'de Switch ve PC için Çıkacak

İçeriğe ait yorum yok

Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

KÜNYE
Warframe
+ TAKİBE
AL
7 kişi bu oyunu takip ediyor.
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız