Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Valve'ın Kart Oyunu Artifact'e Büyük Değişiklikler Geliyor

 
Valve, kart oyunu Artifact'in Beta 2.0 sürümünü detaylandırdı. Oyuna büyük değişiklikler geliyor.

Beta 2.0'da öncelikle oynanış değişikliklerine odaklanılmış. En büyük değişiklik, oyuncuların aynı anda üç kulvara birden erişmesini sağlayacak uzaklaştırma özelliği. Etkilerin büyük çoğunluğu tek tek kulvarlarda işlevini sürdürüyor, yani hala kimliklerini koruyorlar ancak bir oyuncunun eskisi gibi engellenmesi artık daha az olası.

Bununla birlikte oyun öğrenmek daha kolay olacak ve bundan sonra kartlar satılmayacak. Yani artık tüm kartların olduğu destelere sahip rakiplerle karşılaşmayacaksınız. Ayrıca yeni bir kura modu ekleniyor. Kahraman kurası, size baskı hissetmeden deste oluşturma imkanı sunacak.

Beta 2.0'in yakında başlaması planlanıyor. Oyunu daha önce oynamış kişilere öncelik verilerek davetiyeler yakında gönderilecek.

Bu haberin bağlantısı
URL
Artifact Valve Dota 2 dijital kart oyunu
Steam Bant Genişliği Kullanımını Azaltmak için Otomatik Güncelleştirmede Değişiklik Yapıyor Kojima Productions Çalışanının Corona Virüsü Testi Pozitif Çıktı

İçeriğe ait yorum yok

Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

KÜNYE
Artifact
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız