Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

V-Rally 4 Duyuruldu

 
   Bigben Interactive ve Kylotonn Entertainment V-Rally serisinin yeni oyunu V-Rally 4'ü PlayStation 4, Xbox One, Switch ve PC için duyurdu.

   V-Rally 4, Eylül 2018'de çıkış yapacak.
 

Efsanevi bir off-road yarış oyunun dönüşü! Zorlu bir simülasyonda uzman haline gelirken olağanüstü deneyimin tadını çıkar. Rallilerin, rallikrosların, driftlerin, hafif siklet arabaların ve tepe tırmanışlarının zorluklarına meydan okuyarak her kıtaya uğrayan olan muhteşem bir yolculuğa çık.
 
Adrenalin reflekslerini artırırken, daha da yüksek hızlara ulaşmak için tehlikeli yollara, düşmanca çevre şartlarına ve zorlu koşullara hükmet. Her bir kategorideki en efsanevi arazi araçlarının direksiyonuna geçerek, muhteşem manzaralara sahip en zorlu güzergahlara meydan oku.
 
Ralli : Modern ve tarihe geçmiş araçların direksiyonunda, Kenya’dan Sequoia Park’a kadar çoğu zaman aşırı koşullara sahip en zor güzergahlara hakim ol.
V-Rally Cross: Çamur/asfalt yollarda 8 kişilik heyecanlı yarışlar.
Extreme-Khana: Yollara saçılmış tuzakların arasında drift, isabet ve hız konularında sürüş ve gösteriş kabiliyetini sınırlarına kadar zorla!
Buggy: Amansız yarışları kazanabilmek için gereken fizik kurallarını öğren, kendine özel refleksler geliştir ve engebeli arazi sürüşünde uzman ol.
Hillclimb: Bu güçlü, atak canavarların direksiyonunda zirveye ulaş.
 
Motorlu araç yarışları ve tehlikeli motor sporlarının en ünlü araçları da dahil 50’den fazla model arasından istediklerini biriktir, geliştir, özelleştir ve en önemlisi, bunlarda uzmanlaş!

Yarış simülasyonları konusunda uzmanlaşmış bir ekip olan Kylotonn Racing Games tarafından geliştirilen V-Rally 4, KT Engine’in en yeni fizik ve grafik gelişimlerine sahiptir.

Yolculuklar paylaşılmadıklarında anlamlı olmadığından, deneyiminizi ve gelişiminizi aktarabilmeniz için V-Rally 4’te bir kariyer modu ve çevrimiçi mod da vardır. 

 
   Duyuru fragmanını aşağıdaki oynatıcıdan izleyebilirsiniz. 

Bu haberin bağlantısı
URL
V-Rally V-Rally 4 Off-road yarış oyunu Bigben Interactive Kylotonn Entertainment
Pillars of Eternity II: Deadfire Ertelendi A Way Out için 28 Dakikalık Oynanış Videosu
Yorumlar yeniden eskiye doğru listelenmektedir. Sıralamayı değiştirmek için sağdaki menüyü kullanabilirsiniz.

Project Scorpio

13.3.2018 23:38:11

0
quote:

Orijinalden alıntı: BSC Misafiri Sally oyunları son 2 senedir bayağı arttı özellikle yarış segmentinde artış var sevindim doğrusu bir de yeni bir grid duyurulsa bu sene :) ve umarım fiyatı da uygun olur.
Codemasrters Onrush oyununu yapıyor şuan Grid mrid çıkmaz boşuna hayal kurma.

BSC Misafiri

13.3.2018 23:36:15

0
Sally oyunları son 2 senedir bayağı arttı özellikle yarış segmentinde artış var sevindim doğrusu bir de yeni bir grid duyurulsa bu sene :) ve umarım fiyatı da uygun olur.

Project Scorpio

13.3.2018 22:16:37

0
Çuvallar %80

d3vstator

13.3.2018 22:06:09

0
Güzel haber ama Bigben büyük soru işareti. İnşallah beklentileri karşılarlar.

Drima

13.3.2018 20:40:07

0
Gözümde canlanııır koskoca mazi..

Bugra4129

13.3.2018 20:34:12

0
Zamanında Babamla Ps2 de oynardık ben bile yaşlandım nerden esti bu böyle :D
    Siz de aşağıdaki form aracılığıyla yorum yapabilirsiniz.
Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

KÜNYE
V-Rally 4 ÇOKLU PLATFORM
+ TAKİBE
AL
2 kişi bu oyunu takip ediyor.
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız