Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

The Witcher Dizisinde Vesemir Rolü İçin Daha Önce Mads Mikkelsen ve Michael Keaton ile Görüşülmüş

 
 
Birkaç aydır tüm dünyada oldukça popüler olan The Witcher'ın dizisi, geçtiğimiz Aralık ayında Netflix üzerinden yayınlanmıştı. Dizide çoğu oyuncunun görmediği beklediği karakterlerden Vesemir ise ikinci sezonda büyük bir ihtimalle karşımıza çıkacak. 
 
Vesemir rolünü kimin oynayacağı ise elbette en çok merak edilen konu. Geçtiğimiz hafta rolün resmi olarak Mark Hamill'a teklif edildiği söylentisi çıkmıştı. Şimdi de resmi olarak daha önce kimlere teklif edildiği açıklandı. 
 
Vesemir rolü için daha önce Mads Mikkelsen ve Michael Keaton ile görüşülmüş ancak açıklanmayan bir sebepten dolayı ikisi de rolü reddetmiş. The Witcher dizisi duyurulduğundan bu yana çoğu kişi Mads Mikkelsen'i Geralt rolünde görmek istiyordu. Mads Mikkelsen'i Geralt olmasa da Vesemir rolünde görmeyi ister miydiniz, sizlere soralım.
 
Dizinin ikinci sezonu 2021 ayında yayınlanacak. İkinci sezondan önce ise Vesemir'in ana odak olduğu bir animasyon yayınlanacak. Mark Hamill'ın da Vesemir rolü konusunda istekli olduğunu daha önce görmüştük. İlerleyen süreçte, olumlu veya olumsuz bir şekilde resmi bir açıklama yapılacaktır. 
 

Bu haberin bağlantısı
URL
Kaynak Comic Book the witcher dizi netflix henry cavill witcher geralt tv
Derbide Gülen Taraf Galatasaray Espor VFŞL 2020 Kış Mevsimi Zirve Yarışında Büyük Heyecan!
Yorumlar yeniden eskiye doğru listelenmektedir. Sıralamayı değiştirmek için sağdaki menüyü kullanabilirsiniz.

ahmet51

19.2.2020 10:31:35

0
Harbiden Mads de daha çok Geralt tipi var ama Vesemir rolü geliyor .Gerçi Anson Mount en doğal witcher olurdu ya .Neyse Mads belki Vesemir rolüne de yakışabilir gorecez

BSC Misafiri

19.2.2020 08:51:24

0
Mads'in yerinde olsam ben de reddederdim. Adam Witcher olacak kabiliyette, tamam Vesemir de ustamız ama Witcher'ı oynamaya layık bir insan.
    Siz de aşağıdaki form aracılığıyla yorum yapabilirsiniz.
Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

KÜNYE
The Witcher TV Series
+ TAKİBE
AL
1 kişi bu oyunu takip ediyor.
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız