Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

The Witcher 2 Linux'a Geliyor


    Daha önce The Witcher 3'ün SteamOS sürümü için bazı açıklamalar yapan CD Projekt ekibi, geçtiğimiz gün yaptığı bir duyuruyla birlikte GOG.com'da Linux'u destekleyeceğini açıklamıştı. Şimdi ise CD Projekt cephesinden yeni bir Linux haberi daha ortaya çıktı.
 
    Steam üzerindeki gelişmelerini kayıt altına alan SteamDB'de, The Witcher 2: Assassins of Kings'in Linux sürümü ortaya çıktı. Oyunun Linux sürümünün betası, sadece yarım saat önce Steam'in veritabanına eklenmiş görünüyor. Sayfaya buradan ulaşabilirsiniz.
 

Bu haberin bağlantısı
URL
The Witcher : Assassins of Kings CDProjekt PC Xbox 360 RPG
The Division'un Oyun Motoru Snowdrop Engine'in GDC Videosu Yayınlandı Söylenti: Titanfall'ın Devamını da Electronic Arts Yayınlayacak

mehmedaltair

20.3.2014 00:55:11

0
valve biraz baskı kurup büyük firmalara da oyun çıkarttırırsa windows'un çöküşüne şahit olabiliriz şahsen oyunlar linuxta olsa 2 dakika durmam geçerim bir çok insan da böyle yapar hele ki oyun odaklı steam os var ise her türlü geçilir
    Siz de aşağıdaki form aracılığıyla yorum yapabilirsiniz.
Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

KÜNYE
The Witcher 2 : Assassins of Kings
+ TAKİBE
AL
72 kişi bu oyunu takip ediyor.
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız