Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

The King of Fighters XV için Angel Fragmanı Yayınlandı

 
 
SNK, The King of Fighters XV için oynanabilir karakter Angel'ı (Miki Ogura tarafından seslendirilmekte) tanıtan yeni bir fragman yayınladı.
 
Çıkışta toplamda 39 oynanabilir dövüşçü

Klasik popüler karakterler, ölümden geri dönen kahramanlar ve kötü karakterler, yeni meydan okuyanlar ve çok daha fazlası! KOF tarihinin en muhteşem rüya karşılaşması başlamak üzere!

KOF'ın öyküsü zirveye çıkıyor

En güncel KOF Destanı, Hikâye Modunda (Story Mode) önceki oyunda kaldığı yerden devam ediyor. Bu sefer hikâye çok yoğun tempolu bir zirveye yaklaşıyor.
 
The King of Fighters XV, 17 Şubat 2022'de PlayStation 5, Xbox Series, PlayStation 4 ve PC (Steam, Epic Games Store ve Microsoft Store üzerinden) için çıkacak. 
 
Steam sayfası
 
 
Fragman videosu
 
 

Bu haberin bağlantısı
URL
Kaynak Gematsu The King of Fighters XV SNK dövüş oyunu
Twelve Minutes, Aralık Ayında PS4, PS5 ve Switch'e Geliyor Relayer için Robots Adlı Fragman Yayınlandı

BSC Misafiri

25.11.2021 13:24:48

0
Bu nasıl karakter giyimi, sjw o kadar etrafta çoğalmışken, kadınları hâlâ ve hâlâ bir eşya olarak kullanıyorlar, normal skin giydir, bu skin'i dlc olarak sat isteyen alsın, kim ne diyebilir ama alın size karı der gibi önümüze pazarlamaları çok abes, karakter de eski Mary diye bir karakterin çakması, kendi karakterlerinin çakmasını sürmüşler, zaten her yeni karakteriyle fazlasıyla Asya pazarına hitap eder hale geldi oyun, her şeyiyle Çin işi duruyor, beni soğuttular kendilerinden...
    Siz de aşağıdaki form aracılığıyla yorum yapabilirsiniz.
Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

KÜNYE
The King of Fighters XV
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız