Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Temtem Steam'de Erken Erişime Açıldı

 
Yayıncı Humble Bundle ve geliştirici Crema, Pokemon serisinden esinlenen çok oyunculu yaratık toplama macera oyunu Temtem'in bugün itibarıyla Steam'de erken erişime açıldığını duyurdu.

79,00 TL fiyattan satışa sunuldu.
 
Crema tarafından belirtilene göre, oyunun 2021'in ikinci veya üçüncü çeyreğine kadar erken erişim sürecinde kalması bekleniyor. Tam sürüm ile birlikte oyun konsollara da gelecek.
 
Erken erişim sürümü ilk 3 ada, 80'den fazla canavar ve 20 saatin üzerinde oynanış süresi ile tam oyunun %50'sini içeriyor. Ayrıca oyun tamamen co-op olarak da oynanabilir durumda ve oyuncuların hikayeyi tamamladıktan sonra yine oynamaya devam etmelerini sağlayacak oyun sonu içeriği de mevcut.
 
Tam sürüm ile birlikte 160'tan fazla canavar, 6 benzersiz ada + 1 mini ada, sıralamalı eşleşme, açık artırma / takas marketi ve daha fazlasının eklenmesi planlanıyor.
 
Çıkış fragmanını aşağıdaki oynatıcıdan izleyebilirsiniz.

Bu haberin bağlantısı
URL
Smazee Crystle Houchic Pokemon benzeri oyun Temtem oyun
Disintegration'ın Çok Oyunculu Modu Control'den Yedi Dakikalık Oynanış Videosu Project xCloud Kütüphanesine Yeni Oyunlar Eklendi

Nymphetaminê

22.1.2020 21:53:48

0
selam, oynayan var mı?
    Siz de aşağıdaki form aracılığıyla yorum yapabilirsiniz.
Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

KÜNYE
Temtem
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız