Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Teenage Mutant Ninja Turtles: Shredder’s Revenge, 15 Kasım'da PS5'e Geliyor

 
 
Yayıncı Dotemu ve geliştirici Tribute Games, Teenage Mutant Ninja Turtles: Shredder's Revenge'in PlayStation 5 sürümünü 15 Kasım'da dijital olarak yayınlayacaklarını duyurdu.
 
PlayStation 4 sürümünden ücretsiz bir yükseltme mevcut olmayacak , ancak Tribute Games: ''bu sürüm [PlayStation 4 sürümü] ile aynı ve herhangi bir ek özellik veya içerik içermiyor." yazısını paylaştı.
 
Kuzey Amerika'da Limited Run Games, Teenage Mutant Ninja Turtles: Shredder's Revenge for PlayStation 5'i standart sürüm, Classic Edition, Radical Edition ve Fan Bundle dahil olmak üzere çeşitli sürümlerde satacak. Ön siparişler şu anda mevcut ve 27 Kasım'da son bulacak.
 
Avrupa'da Merge Games, 25 Kasım'da satışa sunulacak olan oyun için fiziksel bir standart sürüm ve kısa bir süre sonra satışa sunulacak olan Signature Edition Games aracılığıyla özel bir sürüm yayınlayacak.
 
Teenage Mutant Ninja Turtles: Shredder's Revenge ilk olarak 16 Haziran'da PlayStation 4, Xbox One, Switch ve PC için Steam üzerinden piyasaya sürüldü.
 
Streets of Rage 4 ve Mercenary Kings'in arkasındaki ekiplerden gelen bu yeni side-scrolling beat 'em up oyunu piksel sanatı grafikler, yepyeni mekaniklerle birlikte iyileştirilmiş eski tarz oynanış, yeni hikaye modu, dört oyunculu multiplayer ve daha fazlasını sunacak.

Oyundaki her bir karakter, araç, silah, eşya ve arka planda direkt olarak 1987'de yayınlanmaya başlanan çizgi diziden esinlenilmiş. 
 
Oyunun Steam Sayfası:

Bu haberin bağlantısı
URL
Kaynak Gematsu Teenage Mutant Ninja Turtles: Shredder's Revenge side-scrolling beat 'em up Dotemu Tribute Games
PS Plus Klasik Kütüphanesine 15 Kasım'da Ratchet & Clank Serisi Geliyor The Dark Pictures Anthology: The Devil in Me için Yeni Karakter Fragmanı Yayınlandı

İçeriğe ait yorum yok

Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

KÜNYE
Teenage Mutant Ninja Turtles: Shredder's Revenge
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız