Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

THQ Nordic, Simülasyon Strateji Oyunu Space for Sale'ı Duyurdu

 
 
Yayıncı THQ Nordic ve geliştirici Mirage Game Studios, PC (Steam) için simülasyon strateji oyunu Space for Sale'ı duyurdu. Bir çıkış tarihi açıklanmadı ancak oyun şu anda alfa öncesi durumda.
 
Space for Sale misafirperver konutlar, keyifli pansiyonlar ve lüks malikaneler oluşturma görevindeki bir galaksiler arası gayrimenkul geliştiricisinin zevkli yolculuğunu takip ediyor. Uzaylı müşteri listeniz genişliyor ancak talepleri de aynı derecede artıyor.

Konut piyasası tamamen konumla ilgilidir. Güneş sisteminizdeki harikaları keşfetmek için girişimlerde bulunun ve daha da önemlisi bunları güzel kâra dönüştürün. Şu konuda uyarmak isteriz: yerel bitki ve hayvanların bazıları yabancıları pek iyi karşılamayacaktır. Aceleci davranmayın. Dikkatli gözlem ve işbirlikçi deneylerle onların kalbini kazanabilirsiniz. Yerel yaşam biçimlerinin sert biyomlara nasıl adapte olduğunu öğrenin ve yapılarınız ile cihazlarınızı zenginleştirmek için keşiflerinizden faydalanın.
 
Fragman videosu
 
 

Bu haberin bağlantısı
URL
Kaynak Gematsu Space for Sale PC
Destroy All Humans! 2: Reprobed için Yeni Fragman Yayınlandı THQ Nordic, Gothic Remake için Yeni Fragman Yayınladı

KristalTürk

14.8.2022 00:19:41

0
Güzel gözüküyor
    Siz de aşağıdaki form aracılığıyla yorum yapabilirsiniz.
Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)