Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Supermassive Games PlayStation'a Özel Yeni Oyunlar Geliştiriyor

 
Until Dawn geliştiricisi Supermassive Games'in PlayStation markasına özel yeni oyunlar geliştirdiği doğrulandı.
 
4PDA.ru adlı websitesinin "Man of Medan neden PlayStation 4'e özel değil?" sorusuna Supermassive Games müdürü Pete Samuels şöyle bir yanıt verdi: "Sony ile olan ilişkimiz halen mükemmel. Henüz duyurulmamış birkaç PlayStation'a özel oyun üzerinde çalışıyoruz. Bunlar hakkında şu anda ayrıntılı olarak konuşmamız imkansız. Genel olarak, çalışmamızı mümkün olan en geniş kitleye sunmak istedim. Bu yüzden, The Dark Pictures'ın birkaç platforma çıkması gerekiyor."
 
The Dark Pictures Anthology, Supermassive Games'in yeni korku deneyimleri sunmak için tasarladığı bağımsız sinematik korku oyunu serisi olacak ve yayıncılığını da Bandai Namco üstlenecek. İlk oyun The Dark Pictures: Man of Medan 2019'da PlayStation 4, Xbox One ve PC için çıkacak.

Bu haberin bağlantısı
URL
Kaynak Gematsu until dawn playstation 4 korku
Pokémon Detective Pikachu Filminin İlk Fragmanı Yayınlandı Five Nights at Freddy's Serisi PS4, Xbox One ve Switch Geliyor

İçeriğe ait yorum yok

Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

KÜNYE
Until Dawn
+ TAKİBE
AL
22 kişi bu oyunu takip ediyor.
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız