Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Subnautica: Below Zero Duyuruldu

 
Geliştirici Unknown Worlds Entertainment, sualtı hayatta kalma oyunu Subnautica'nın bağımsız genişleme paketi Below Zero'yu duyurdu. Orijinal oyundaki olaylardan sonra, 4546B gezegeninin buzla kaplı bölgesinde geçecek Below Zero Subnautica evreninde yeni bir bölüm sunacak.
 
Below Zero'nun tamamlanmamış, erken versiyonu önümüzdeki aylarda erken erişime açılacak. Unknown Worlds Entertainment daha sonra orijinal Subnautica'da olduğu gibi oyunculardan aldığı geri bildirimler ile içerik güncellemelerini yayınlamaya başlayacak.
 
Unknown Worlds Entertainment, orijinal oyunda bulunan üs kurma ve açık uçlu keşif gibi temel mekanikleri Below Zero'da koruyacaklarını ve bununla birlikte termal yönetim ve daha fazla sesli diyalog gibi yeni mekanikleri araştıracaklarını belirtti. Geliştirici tarafından belirtilene göre, Below Zero'nun konsepti halen geliştirilme aşamasında ve bu özellikler erken erişime sürecinde veya öncesinde değişebilir.

Bu haberin bağlantısı
URL
Kaynak ResetEra Subnautica: Below Zero Unknown Worlds Sualtı hayatta kalma oyunu
Castlevania Animasyon Dizisinin İkinci Sezonu için Yeni Bir Poster Yayınlandı Warhammer 40,000: Space Marine Humble Store'da Ücretsiz
Yorumlar yeniden eskiye doğru listelenmektedir. Sıralamayı değiştirmek için sağdaki menüyü kullanabilirsiniz.

mulina

4.5.2019 00:05:13

0
Müzikleri sesleri atmosfer fena değil ama çok glitch var ve çok can sıkıyor gereksiz bazı kasmalar da cabası optimizasyon sorunları ile şu an bir çöplük durumunda iyileştirmeler updateler çok yavaş ilerliyor. Oyunun türkçe olması ve üstteki etkenler dolayısı ile bir iki saat oynanıp başından kalkılabilecek durumda ve hala aylardır bu durumda. İlk günkü yarım yamalak hikaye gidişatı devam ediyor ve uzaylı sığınağına kısa bir oynanıştan sonra girerek uzaylıyı zihne kopyaladıktan sonra '' bu bölümü bitirdiniz bundan sonraki keşifler kopuk devam edecek'' diye bir ibare halen devam ediyor, hala story tamamlanmamış durumda. Şu hali ile ilk versiyonuna göre çok geride. Hiç çıkmasaymış da olurmuş durumda. Satın almaya değmez. Paranızı çöpe atmayın bekleyin. Böyle yarım yamalak versiyonların steam pazarına girmesi konusunda bir uyarı ibare getirilmeli. Erken erişim diyorlar ama kaç ay geçti yazıktır milleti uyutuyorlar.Şu durumda şu tarihten itibaren yarım yamalak bir enkaz durumunda ekibi varsa bile çok yavaş ilerliyorlar. Aklı olan buna para vermez, oynayacaklar ilk versiyondan başlayıp bitirdiklerinde sinir katsayımın sebebini daha iyi anlayacaklardır.

Zebercet

31.8.2018 11:58:39

0
Bu oyunu nasıl oynuyorsunuz ya korkmadan. Half lifedaki balık bile hala kabuslarima giriyor benim. su altı korkusu var bende yaratıklar da cabası. Beleş verseler kurup da oynayamam.

BSC Misafiri

31.8.2018 11:06:39

0
Oyunun konsepti dünyası muazzam ama çok glitch var be kardeşim o kadar emek verip bitiremeden kaldı oyun salak bir glitch yüzünden

tayguncifci

31.8.2018 10:46:23

0
Eşi benzeri olmayan ve potansiyeli çok yüksek bir oyun. Lakin geliştirici firma ellerindeki kıymeti iyi kullanamadı bana göre. Türünün tek örneği bir oyun. Neler yapılabilir yapılsa ama maalesef. Daha hala coop oynanış eklenmiş değil.

vbalikci

31.8.2018 01:27:36

0
Muhteşem bir oyundur, yeni ek paket gelmesine çok sevindim..

wattonx

30.8.2018 22:13:48

+2
Ben bu oyunu neredeyse ilk çıktığında almıştım early alpha'da kimsenin haberi yoktu ülkede belki para verdiğim en iyi şeylerden oldu gurur duydum desteklemekten
    Siz de aşağıdaki form aracılığıyla yorum yapabilirsiniz.
Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

KÜNYE
Subnautica: Below Zero ÇOKLU PLATFORM
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız