Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Starfield için 25 GB'lık 4K Doku Paketi Yayınlandı

 
 
Geçtiğimiz günlerde mod geliştiricisi 'XilaMonstrr', açık dünya uzay temalı aksiyon rol yapma oyunu Starfield için tüm uzay gemilerinin kalitesini artıran bir 4K doku paketi yayınladı. Şimdi ise mod geliştiricisi manzaralar ve bitki örtüsü için de iki yeni 4K doku paketini oyunculara sundu.
 
Bu paketler oyunun genel kalitesini bir hayli arttırıyor
 
 
 
Mod detaylarına geçmeden önce bu paketlerin Starfield HD Overhaul veya Starfield HD Reworked ile uyumlu olmayabileceğini belirtmemiz gerekiyor. Sonuçta bu modlar manzara ve bitki örtüsü için kendi dokularıyla beraber geliyor. Bu nedenle hangi paketleri kullanacağınıza karar vermeniz lazım.
 
Bu iki 4K doku paketinin boyutu yaklaşık olarak 25 GB boyutunda Ayrıca.aşağıda bazı karşılaştırma ekran görüntülerini de bulabilirsiniz. Görebildiğimiz gibi bu paketler oyunu daha iyi bir kaliteye çıkarıyor.
 
Modlar ilginizi çektiyse:
 
 
Karşılaştırma görüntüleri
 
 
 
 
 
 
 
 

Bu haberin bağlantısı
URL
Kaynak Dsogaming Starfield uzay bethesda yeni oyun destan yeni nesil oyun
GTA 6'nın Vice City Bölgesini Gösteren Video Sızdırıldı! The Day Before Benzeri Nakwon: Last Paradise'tan 50 Dakikalık Oynanış Videosu

İçeriğe ait yorum yok

Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

KÜNYE
Starfield
+ TAKİBE
AL
1 kişi bu oyunu takip ediyor.
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız