Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Söylenti: Pikmin 3 Deluxe Nintendo Switch'e Geliyor

 
Bir başka Wii U oyunu daha Deluxe Edition adı altında Switch'e gelecek gibi görünüyor.

VentureBeat editörü Jeff Grubb tarafından belirtilene göre Pikmin 3 Deluxe sürümü Switch için geliştiriliyor ve yakın zamanda çıkması planlanıyor.
 
"Diğer Nintendo stüdyolarının yakında piyasaya sunacağı oyunlar var. Buna 3D Mario remaster versiyonlar dahil ve ayrıca Pikmin 3 Deluxe da dahil olması gerekiyor."
 
Daha önce Video Games Chronicle, Gematsu ve Eurogamer'ın kaynakları Super Mario 3D World, Super Mario 64, Super Mario Sunshine ve Super Mario Galaxy oyunlarının remaster versiyonlarının yolda olduğunu öne sürmüştü. 
 
Nintendo tarafından şimdilik resmi bir açıklama yok. 
 
Strateji oyunu Pikmin 3 ilk olarak Ağustos 2013'te Wii U için çıkmıştı.

Bu haberin bağlantısı
URL
Kaynak Gematsu Nintendo NX Nintendo X NX Yeni nesil konsol 2016
Fallout 76 2020 Yol Haritası Ubisoft'un Bu Nesilde 11 Oyunu 10 Milyondan Fazla Sattı
Yorumlar yeniden eskiye doğru listelenmektedir. Sıralamayı değiştirmek için sağdaki menüyü kullanabilirsiniz.

Kasatka

14.5.2020 19:17:10

0
Yalnız Wii ve WiiU ya çıkan zeldalar gelse çok güzel olur. Bı ihtimal links awakening remakeden sonra minish cap in dan renakesi gelirse iftarda ki yemekten sonra ki ballı kaymak gibi olur.

BSC Misafiri

14.5.2020 19:15:56

0
quote:

Orjinalden alıntı: BSC Misafiri Pikmin gibi bir serinin eski oyununu remastered olarak yeniden çıkartmak yerine geri canlandırsanız keşke. Wii U oyunlarının hepsini getirmek yerine Switch için sequel olarak çıkarın. Nintendo benim için her zaman en iyi oyun şirketi olacak ama Wii U oyunlarını görmekten bıktık ya
Şikayetiniz neye kardeş. Hem yeni oyun çıkıyor hem eski kaliteliler elden geçmiş geliyor. Ben ve birçok kişi wii u sahibi değildi es geçtik. Güzel olduğunu duyduğumuz bir oyunun geliştirilmiş ve yeni içeriklere sahip gelmesine neden hayır diyelim. 4'üncü oyun muhakkak gelir. Nintendo remaster çıkardığı bir oyunun aynı sene içinde yeni oyununu da çıkarabiliyor.

BSC Misafiri

14.5.2020 18:51:36

0
Pikmin gibi bir serinin eski oyununu remastered olarak yeniden çıkartmak yerine geri canlandırsanız keşke. Wii U oyunlarının hepsini getirmek yerine Switch için sequel olarak çıkarın. Nintendo benim için her zaman en iyi oyun şirketi olacak ama Wii U oyunlarını görmekten bıktık ya
    Siz de aşağıdaki form aracılığıyla yorum yapabilirsiniz.
Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

KÜNYE
Nintendo Switch
+ TAKİBE
AL
9 kişi bu oyunu takip ediyor.
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız