Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Sony, Çinli Oyun Geliştiricilerine Yatırım Yapmaya Devam Ediyor

 
 
Teknoloji ve oyun devi Sony Interactive Entertainment, Salı günü Chengdu'da (Çin'in Siçuan eyaletinin başkenti) düzenlediği bir etkinlikte, China Hero Project oyun programını genişleteceğini duyurdu. China Hero projesi, Çinli geliştiricilerden gelen yeni oyunları oyunculara sunacak.
 
Projede 10'dan fazla oyun yer alıyor
 
 
 
Sony tarafından başlatılan ve Çinli geliştiricilerden gelecek oyunları temel alan bu proje ile yeni oyunlar dünya çapında Sony tarafından yayınlanacak. Aşama aşama hayata geçirilen bu projenin ilk aşamasında Animal Force, ANNO: Mutationem, F.I.S.T.: Forged in Shadow Torch, Hardcore Mecha, Immortal Legacy, In Nightmare ve The Walker'da dahil olmak üzere toplam 17 oyun desteklendi. Projede şu anda üçüncü aşamaya geçildi ve 10'dan fazla yeni oyun geliştiriliyor.
 
Üçüncü aşamada bulunan proje kapsamında bazı oyunlar Sony Interactive Entertainment tarafından yayınlanacak ve PlayStation Studios tarafından desteklenecek. Sony ayrıca Çin yapımı oyunları denetlemek (kalite kontrol vb.) için China Game Production adlı bir ekibin kurulduğunu duyurdu.
 
Öte yandan Sony geçtiğimiz günlerde China Hero Project'in birinci ve ikinci aşamalarından olan Lost Soul Aside ve Convallaria oyunlarını dünya çapında yayınlayacağını duyurdu.
 
Duyuru fragmanı
 
 

Bu haberin bağlantısı
URL
Kaynak Gematsu oyun geliştirme stüdyo firma sony
God of War Ragnarök Rekor Kırdı: İlk haftada 5,1 Milyon Adet Sattı Rol Yapma Oyunu The Outbound Ghost PlayStation Konsollarına Geliyor

İçeriğe ait yorum yok

Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

KÜNYE
Sony
+ TAKİBE
AL
1 kişi bu oyunu takip ediyor.
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız