Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Simülayon Oyunu Hotel Galactic Konsollar ve PC için Duyuruldu

 
 
Ancient Forge, Studio Ghibli filmlerinin görsellerinden ilham alan keyifli bir yönetim simülasyon oyunu olan Hotel Galactic'i duyurdu. Oyunun Steam aracılığıyla PlayStation, Xbox, Switch ve PC'de yayınlanması planlanıyor. Belirli PlayStation ve Xbox platformları belirtilmedi. Kickstarter kampanyası 9 Temmuz'da başlayacak.
 
Ancient Forge başkan yardımcısı ve teknik direktörü Maksymilian Strezelecki bir basın açıklamasında " Hotel Galactic, Ancient Forge'daki hepimiz için ileriye doğru atılmış büyük bir adımdır. Bu, birkaç yıldır ön üretim aşamasında ortaya çıkan bir fikirdi, çünkü tasarımın ve onu oluşturan tüm parçaların bu güzel, nostaljik dünyayı yaratmak için iyi bir şekilde birbirine geçtiğinden emin olmak için zaman harcadık. Teknik talepler oldukça fazlaydı ancak nihai sonuç, paylaşmaktan gurur duyduğum dinamik ve sürükleyici bir deneyim oldu.” dedi
 
Hotel Galactic, galaksiler arası yıkık bir oteli gelişen bir turizm merkezine dönüştürdüğünüz rahat bir yönetim oyunudur. Studio Ghibli'nin büyüleyici dünyalarından ilham alan Hotel Galactic, sağlıklı nostaljiyi modern masal büyüsüyle harmanlayarak sizi Ancient Forge tarafından hazırlanan simülasyon oyunlarında yeni bir çağa taşıyor.
 
Duyuru Videosu 
 
 

Bu haberin bağlantısı
URL
Kaynak Gematsu Simülayon Hotel Galactic PC PS5 Xbox Series
Simülasyon Oyunu Tales of Seikyu 2025'in Başlarında Erken Erişim Olarak Çıkış Yapıyor Bilimkurgu Nişancı Oyunu Polaris PC için Duyuruldu

İçeriğe ait yorum yok

Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız