Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Bilimkurgu Nişancı Oyunu Polaris PC için Duyuruldu

 
 
Variable State off-shoot Polaris Ekibi, orijinal bilim kurgu dört oyunculu ortak nişancı oyunu Polaris'in 2024'te Steam aracılığıyla PC'ye geleceğini duyurdu. Kısa süre içinde bir beta testi yapılması planlanıyor.
 
Polaris Ekibi kreatif direktörü Jonathan Burroughs bir basın açıklamasında: "Bullfrog's Syndicate Wars'u ilk oynadığımdan beri, her zaman fütüristik askerlerden oluşan yüksek teknolojili ekiplerin yer aldığı, orijinal bir bilim kurgu ortamında kargaşaya ve yıkıma neden olan bir oyun üzerinde çalışmanın hayalini kurdum. Halo serisine, özellikle de yaya ve araç içi iş birliği aksiyonu karışımına olan derin takdirinizi serpiştirdiğinizde, Polaris ile neyi başarmayı umduğumuzu anlamaya başlayabilirsiniz.'' dedi.
 
Burroughs şöyle devam etti: "Biz sadece 11 kişilik küçük ve dağınık bir ekibiz, ancak 2023'ün başından beri bu projeye odaklanıyoruz. Polaris Ekibi, Unreal Engine 5'in araç ve teknolojilerinin yardımıyla 4 oyunculu sıkı bir PvE oluşturdu Kendi benzersiz bilimkurgu evrenimizde geçen, dinamik, yıkılabilir bir ortama sahip bir dövüş oyunu. Çıkış tarihi bu yılın sonuna doğru yaklaşırken, ekip ve ben Polaris'i dünya çapındaki oyuncularla paylaşmaktan daha heyecanlı olamazdık!"
 
Polaris, yüksekten uçan dört oyunculu aksiyon, oyuncuya karşı ortam çok oyunculu modu ve tamamen yok edilebilir ortamlar içeren orijinal bir bilim kurgu nişancı oyunudur.
 
Tanıtım Videosu 
 
 

Bu haberin bağlantısı
URL
Kaynak Gematsu Bilimkurgu Nişancı Polaris PC
Simülayon Oyunu Hotel Galactic Konsollar ve PC için Duyuruldu VALORANT Challengers 2024 Türkiye: Birlik Split 2'de 4. Hafta Başladı!

İçeriğe ait yorum yok

Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız