Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Shinsekai: Into the Depths Switch için Çıktı

 
Capcom'un denizaltı keşif oyunu Shinsekai: Into the Depths bugün itibarıyla Switch için çıkış yaptı. Nintendo eShop'ta $19.99 fiyattan satılıyor.

Oyun ilk olarak Eylül 2019'da Apple Arcade için çıkmıştı. Türkçe dil desteği mevcut.
 
Oyunun tanıtım yazısı:
 

Capcom'dan keşfedilmeyi bekleyen eşsiz görsel ve işitsel deneyimlerle dolu yepyeni ve orijinal bir deniz altı keşfi oyunu geliyor.

Toprak yavaş fakat düzenli bir şekilde buzla kaplandı ve insan türünü okyanusa sığınmak zorunda bıraktı. Onları deniz bile sonsuza dek koruyamaz. Buz, yalnız bir su altı araştırmacısının su altındaki evini ele geçirerek araştırmacıyı planlanmamış bir keşif yolculuğuna çıkmaya zorluyor. Kontrolü eline al ve gizemli, mekanik bir yaratığın peşinden daha derinlere in... Yüzeyin bu kadar uzağında yaşayan başkaları olabilir mi?

Yaşam dolu bu muhteşem su altı dünyasında ilerlerken oksijen kaynaklarını dikkatli kullan. Geçmiş uygarlıkların kalıntılarında daha derinlere indikçe kıyafetinin basınç direncine dikkat et. Bu büyüleyici su manzarası, bu cesur su altı araştırmacısı için gerçekten de son sınır.

 
Çıkış fragmanını aşağıdaki oynatıcıdan izleyebilirsiniz.

Bu haberin bağlantısı
URL
Shinsekai: Into the Depths Capcom Denizaltı Keşif Oyunu Apple Arcade
BioShock: The Collection, Borderlands Legendary Collection ve XCOM 2 Collection Switch'e Geliyor Animal Crossing: New Horizons ‘Dünya Günü’ Güncellemesi Nisan Ayında Yayınlanacak

İçeriğe ait yorum yok

Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

KÜNYE
Shinsekai: Into the Depths
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız