Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Sea of Solitude EA Access ve Origin Access'e Eklendi

 
Electronic Arts, Sea of Solitude'ün bugün itibarıyla EA Access ve Origin Access Basic sisteminin kütüphanesine eklendiğini duyurdu.
 
Ayrıca Mable & the Wood (Origin Access Premier), LEGRAND LEGACY: Tale of the Fatebounds (Origin Access Basic, Origin Access Premier) ve Worms W.M.D. (Origin Access Basic, Origin Access Premier) için eklendi. 
 
EA Access (PlayStation 4, Xbox One) ve Origin Access Basic (PC) abonelikleri ile sistemin kütüphanesinde bulunan oyunları ücretsiz olarak oynayabilir, piyasaya çıkmadan yeni Electronic Arts oyunlarını 10 saat kadar deneyebilir ve Electronic Arts alışverişlerinde %10 indirimler alabilirsiniz. Origin Access Premier aboneliği ise Basic'in sunduğu tüm bu özelliklerin yanı sıra yeni çıkan Electronic Arts oyunlarına anında sınırsız erişim sağlıyor. 

Bu haberin bağlantısı
URL
Kaynak EA Sea of Solitude Jo-Mei Games Electronic Arts
Cyberpunk 2077 Çıkış Tarihi 17 Eylül'e Ertelendi Disintegration'ın Hikaye Modundan 23 Dakikalık Oynanış Videosu Yayınlandı

İçeriğe ait yorum yok

Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

KÜNYE
Sea of Solitude
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız