Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

SUP Armut ve SUP Zeitnot Lobiye Katıldı!

 
     League of Legends Şampiyonluk Ligi'nin başarılı takımlarından Bahçeşehir SuperMassive, Royal Youth takımının üst koridor rolü oyuncusu İrfan "Armut" Berk Tükek'i transfer ettiğini ve nişancı rolü oyuncusu Berkay "Zeitnot" Aşıkuzun ile sözleşmesini uzattığını duyurdu. 
 
 
 
    Bu yıl farklı bir şekilde transferlerini duyurma kararı alan Bahçeşehir SuperMassive yönetimi, transfer süreçlerini YouTube üzerinden yayınladıkları video serisi ile skeçlendirip duyurdu. 
 
     Royal Youth takımının üst koridor oyuncusu İrfan "Armut" Berk Tükek, en son VFŞL Yaz Mevsimi 2019 şampiyonu oldu. Gösterdiği performans ile Türkiye Büyük Finali'nin "En Değerli Oyuncusu" seçildi ve ardından ülkemizi Worlds 2019 turnuvasında temsil etti. 
 
     2016 yılından bu yana takımın nişancı rolü oyuncusu olan Berkay "Zeitnot" Aşıkuzun ve takımı, VFŞL Yaz Mevsimi 2019'u ikinci olarak tamamladı. Dark Passage ve Bahçeşehir SuperMassive takımlarında toplam 5 Şampiyonluk Ligi şampiyonluğu ve 40'ın üzerinde madalyaya sahip. Profesyonel oyuncu bu yıl, Forbes Türkiye dergisinin başarılarıyla ilham veren 30 yaşın altında 30 Türk'e yer verdiği "30 Yaş Altı 30" listesinde yer aldı.  
 

Bu haberin bağlantısı
URL
league of legends riot games pc rts mmo
Pokemon Sword ve Pokemon Shield, Pokemon Markasının Çıkışında En Fazla Satan Oyunları Oldu The Outer Worlds DLC'si 2020 Yılında Gelecek

İçeriğe ait yorum yok

Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

KÜNYE
League of Legends
+ TAKİBE
AL
43 kişi bu oyunu takip ediyor.
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız