Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Rustler (Grand Theft Horse) 18 Şubat'ta Steam'de Erken Erişime Açılacak

 
Eski Grand Theft Auto oyunlarının Orta Çağ'da geçen versiyonu Rustler (Grand Theft Horse) 18 Şubat'ta Steam'de erken erişim olarak çıkışını gerçekleştirecek.
 
Üstten görünümlü açık dünya aksiyon oyununda oyuncular hayatını yasal olmayan yollardan kazanmaya çalışan Guy adlı bir haydutun rolünü üstlenerek tarihsel açıdan doğru olmayan bir Orta Çağ dünyasında at çalıp sürebildikleri ve gardiyanlarla savaştıkları çeşitli görevlere ve yan etkinliklere katılabilecek.
 
Oyun şu anda tamamen oynanabilir durumda ve önemli özelliklerin hepsi dahil edilmiş. Tam sürüm genel olarak birkaç yeni görev ve mini oyun, oyuncuların istediği bazı ekstra özellikler, yeni silahlar ve atlar, oyun dengesinde ayarlamalar ve performans iyileştirmeleri sunacak. Yaklaşık 6 ay erken erişimde kalması planlanıyor.
 

Live-action fragmanı aşağıdaki oynatıcıdan izleyebilirsiniz.

Bu haberin bağlantısı
URL
Kaynak Dualshockers Rustler (Grand Theft Horse) Games Operators Jutsu Games Orta Çağ'da geçen üstten görünümlü açık dünya aksi
Skyrim Artık PS5'te de 60FPS Oynanabilir PUBG Evreninde Geçen Yeni Bir Oyun Konsollar ve PC için Geliştiriliyor

İçeriğe ait yorum yok

Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

KÜNYE
Rustler (Grand Theft Horse)
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız