Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

REPLACED, 2023 Yılına Ertelendi

 
Yayıncı Coatsink ve geliştirici Sad Cat Studios, bilim kurgu retro-fütüristik aksiyon platform oyunu REPLACED'i daha önce duyurduğu 2022 çıkış yılından 2023'e erteledi. Oyun, Xbox Series, Xbox One ve Steam ve Epic Games Store üzerinden PC için çıkış yapacak.
 
Ekip erteleme hakkında şunları söyledi: Bugün REPLACED'i 2023 yılına ertelemek gibi zor bir karar veriyoruz.
 
Oyun üzerinde çalışan Belarus merkezli stüdyo Sad Cat Studios, Belarus ve Ukrayna'dan yetenekli kişilerden oluşan bir ekibe sahip. Ne yazık ki, Ukrayna'da devam eden savaş, REPLACED'in gelişimini büyük ölçüde etkiledi.
 
Sad Cat'in önceliği ekibin ve ailelerinin güvenliğiydi. Sonuç olarak, ekibin bir kısmı şimdi taşındı ve oyunun geliştirmesine yeni başlandı.
 
Yayıncı Coatsink, ana şirket Thunderful ve geliştirici Sad Cat Studios, en iyi deneyimi sunmak adına oyunu 2023'e ertelemeye karar verdi. REPLACED ve Sad Cat Studios'a gösterdiğiniz sabır ve destek için hepinize teşekkür ederiz."
 
REPLACED, kendi iradesi dışında bir insan vücuduna yerleştirilmiş olan R.E.A.C.H. adındaki bir yapay zekâyı canlandırdığın; bilimkurgu, geçmiş ve gelecek temalarını bünyesinde buluşturan 2.5D aksiyon tabanlı platform oyunudur.

Bu haberin bağlantısı
URL
Kaynak Gematsu Sad Cat Studios Coatsink pc REPLACED aksiyon macera
Hatsune Miku: Project DIVA Mega Mix+, PC'ye Çıkış Yaptı Korku Oyunu The Callisto Protocol için Yeni Ekran Görüntüleri Yayınlandı

mahsur kalan adam

29.5.2022 14:23:08

0
Tüh
    Siz de aşağıdaki form aracılığıyla yorum yapabilirsiniz.
Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

KÜNYE
REPLACED
SON GÜNCELLEMELER
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız