Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Puzzle Quest 3 Duyuruldu

 
Yayıncı 505 Games ve geliştirici Infinity Plus Two, Puzzle Quest 3'ü PC, iOS, Android ve daha sonra açıklanacak diğer platformlar için duyurdu.

2021'de oynaması ücretsiz olarak çıkacak.
 
İlk oyunu 2007 ve ikinci oyunu 2010'da çıkan Puzzle Quest serisi bulmaca oynanışıyla RPG'den esinlenen bir ilerleme ve hikayeyi birleştiriyor. Belirtilene göre Puzzle Quest 3 ile köklere dönüş yaşanacak ve derin RPG mekanikleriyle birlikte kahraman hikayesi anlatılacak. Orijinal Puzzle Quest'ten 500 yıl sonrasında geçecek üçüncü oyun 3D bir dünyada 1v1 savaşlar da içerecek.
 
505 Games, Infinity Plus Two'yu bu ayın başında satın almıştı. Puzzle Quest 3 505 Games bünyesinde piyasaya sunulacak ilk Puzzle Quest oyunu olacak ve serinin önceki iki oyununun aksine yeni oyun oynaması ücretsiz.

Duyuru fragmanını aşağıdaki oynatıcıdan izleyebilirsiniz.

Bu haberin bağlantısı
URL
Kaynak Eurogamer Puzzle Quest 3 505 Games Infinity Plus Two oynaması ücretsiz
Activision Blizzard'ın Piyasa Değeri 72 Milyar Doları Aştı Auto Chess PS4 Versiyonu 27 Ocak'ta Erken Erişimden Çıkarak Oynaması Ücretsiz Oluyor

İçeriğe ait yorum yok

Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

KÜNYE
Puzzle Quest 3
SON GÜNCELLEMELER
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız