Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Psikolojik Korku Oyunu Visage 30 Ekim'de Erken Erişimden Çıkıyor

 
Ekim 2018'den bu yana erken erişimde bulunan birinci şahıs psikolojik korku oyunu Visage en sonunda erken erişimden ayrılıp tam sürüme terfi ediyor.

Geliştirici SadSquare Studio, Visage tam sürümünün 30 Ekim'de PlayStation 4, Xbox One ve PC (Steam) için çıkış yapacağını duyurdu.

Tam sürüm daha fazla bölüm, daha fazla paranormal olay, daha fazla rastgele olay, daha fazla düşman, daha fazla farklı ortam ve daha fazlasını getirecek. Erken erişim fiyatı $24.99 ve çıkışından iki gün önce 28 Ekim'de $34.99 olarak güncellenecek.

Türkiye fiyatı şu anda 40,00 TL ve Türkçe dil desteği mevcut.

Oyunun tanıtım yazısı:
 

Visage, birinci şahıs bir psikolojik korku oyunudur.

Hem esrarengiz bir şekilde rahatlatıcı hem de korkutucu derecede gerçekçi ortamları bir araya getiren, yavaş, atmosferik bir dünyada sürekli değişen gizemli bir evi keşfedin ve tam anlamıyla dehşet verici bir deneyimin keyfini çıkarın. 
 
Ortam
Oyun, dehşet verici şeylerin gerçekleştiği büyük bir evin içerisinde oynanır. Kasvetli koridorlarda gezineceksiniz, her ölü odayı keşfedeceksiniz ve bir zamanlar bu evde yaşamış olan ölü ailelerin hatıraları zihninizde canlanırken sonsuz labirentlerde kaybolacaksınız. Sizin dışınızda başka hiçbir yaşam bulundurmayan bu çarpık ortam, sizi hayal bile edemeyeceğiniz yerlere götürür. 
 
Oyunun konusu
Bu ev, dehşet verici bir geçmiş ile lekelenmiştir. Geçmişte bu evde aileler, kendi aile üyeleri tarafından vahşice öldürüldü, insanlar aklını yitirdi, birçoğu intihar etti ve başka tüyler ürpertici olaylar yaşandı. Her odanın hikayesi, görünmez bir tuval üstünde resmedilmiştir. Oyuncu olarak bu karanlık geçmişin bazı kısımlarını yeniden yaşayacaksınız ve geçmişin her parçası uykunuzu kaçıracak ve sizi dehşete düşürecektir. Çok yakında cehennemde ölülerin arasında olmayı dileyeceksiniz, ama ölmek bu yerden kurtulmanıza yardımcı olmayacak. Kaçacak mısınız yoksa gölgelerin arkasındaki gerçeği ortaya çıkarmaya mı çalışacaksınız? 
 
Karanlık varlıklar
Evde ölen aileler size musallat olacak ve sizi tedirgin edecek. Onlar her hareketinizi izleyecek, her köşeden size bakacak, sizinle zihin oyunları oynayacak ve size saldırmaya çalışacak. Size neden musallat oluyorlar? Siz ne yaptınız? Bunun cevabını kendiniz bulmanız gerekecek. 
 
Oyun akışı
Visage oyununda savunmasızsınız, sonraki köşede, sonraki kapıda veya ayaklarınızın altında sizi sinsice izleyen korkunç varlıklardan sizi hiçbir silah kurtaramaz. Anahtar öğeleri kaldırabilir, ortam ile etkileşimde bulunabilir ve bu kabustan kurtulmanıza yardımcı olabilecek veya sizi kabusun daha da derinlerine çeken eşyalar arayabilirsiniz.
 
Ölmek oyunun bir parçasıdır. Ne pahasına olursa olsun dehşetten kaçınmalısınız, çünkü dehşet, karanlık varlıkları çeker. Akli dengenizi mümkün olduğunca korumak, ölülerin arasına katılmanızı önler. Bunu yapmak kolay olmayacaktır ve aklınızı yitirmemek için ışıkta durmak gibi yollar bulmanız gerekecek.

 
Çıkış tarihi duyuru fragmanı:

Bu haberin bağlantısı
URL
p.t. hideo kojima del toro silent hills silent hill visage sad square bağımsız korku
SuperData: Marvel's Avengers İlk Ayında 2.2 Milyon Dijital Kopya Sattı Marvel's Spider-Man: Miles Morales'te J. Jonah Jameson'a İlk Bakış
Yorumlar yeniden eskiye doğru listelenmektedir. Sıralamayı değiştirmek için sağdaki menüyü kullanabilirsiniz.

rerea

2.11.2020 21:03:38

0
Visage, Amnesia:rebirt, Remothered: Broken Porcelain, The Dark Pictures Anthology: Little Hope bunların hepsi ilaç gibi geldi 2 haftada.daha gelecek var mı bilmiyorum

Leona Heidern

24.10.2020 16:00:42

+1
Bayağıdır radarım da bu oyun, TR dil desteği olmasıda ayrı bir güzellik olmuş.

Mr.Pickle

24.10.2020 15:03:13

0
Nihayet!!!

Jutdxx

24.10.2020 11:37:47

0
25 dolarlık oyun 40 tl
    Siz de aşağıdaki form aracılığıyla yorum yapabilirsiniz.
Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

KÜNYE
Visage
+ TAKİBE
AL
3 kişi bu oyunu takip ediyor.
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız