Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Plague Inc. Geliştiricisi Corona Virüsüyle Mücadele için 250 Bin Dolar Bağışta Bulundu

 
Plague Inc. oyununun geliştiricisi Ndemic Creations, corona virüsü ile mücadele için 250 bin ABD doları bağışta bulunduğunu duyurdu.
 
Oyunun yaratıcısı konu ile ilgili olarak "Sekiz yıl önce oyunu yayınladığımızda, gerçek dünyanın Plague Inc.'e benzeyeceğini hiç düşünmemiştik. Dünya Sağlık Örgütü ve Salgın Hazırlık Yenilikleri Koalisyonu corona virüsü için çözüm bulmaya çalışırken onlara destek olmaktan gurur duyuyoruz." dedi. 
 
Plague Inc. ölümcül ve evrensel bir salgını geliştirerek insanlık tarihinin sonunu getirmeye çalıştığınız bir strateji ve simulasyon oyunu. Yakında tam tersine yapmak da mümkün olacak.

Ndemic Creations, Plague Inc. için yeni bir mod üzerinde çalıştığını duyurdu ve bu modda global salgın hastalığı önlemeye çalışacağız.

Bu haberin bağlantısı
URL
Plague Inc Mobil Android iOS PC Strateji Simulasyon
2020 SXSW Oyun Ödülleri Kazananları Resident Evil 3 Remake Fiziksel Sürümleri Ertelenebilir
Yorumlar yeniden eskiye doğru listelenmektedir. Sıralamayı değiştirmek için sağdaki menüyü kullanabilirsiniz.

TearsForFears

28.3.2020 04:05:53

0
Zaten ucuz bir oyundu, ne kadar kazanmış olabilirler ki? 250 bin dolar bağış çok ciddi bir rakam. Adamlar sırf virüs oyunu yaptı diye gelen tepkilerden dolayı bu bağışı yapmak zorunda kaldılar. O zaman virüs salgın konulu filmleride yasaklasın çin saçma mantık.

BSC Misafiri

26.3.2020 17:19:17

+1
Sana kalana kadar tonlarca milyarder var kolay para ile yaşayan parasını katlayan.. Keşke onlar bağış yapsaydı senin parana yazık Ndemic Creations.
    Siz de aşağıdaki form aracılığıyla yorum yapabilirsiniz.
Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

KÜNYE
Plague Inc.
+ TAKİBE
AL
6 kişi bu oyunu takip ediyor.
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız