Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

PSP2 Yaklaşıyor mu?

 

 

 
    PSP2'nin uzun zamandır dedikodusunun yapıldığının sizler de farkındasınızdır. Sony, daha PSP2 çıkıyor diye duyurmadan bir sürü spekülasyon, forum savaşları ve atışmalar çoğu oyun sitesinin bir köşesinde mevcut...
 
    Hele ki Nintendo, 3DS'i duyurduktan sonra iyice alevlenen "PSP2" konusunun sona ermesi belki şimdilik erken sayılabilir ama sandığınızdan da çok yakın bir zamanda gerçekleşebilir. 
 
     Sony'nin gizli kapılar ardında PSP2 geliştirdiğinden artık eminiz. AtomFire Productions yöneticisi Dominic Mason'ın profil bilgilerinde yazan bilgilerinde "PSP2" ibaresinin bulunması "çıkış tarihine" yaklaştığımızı gösteriyor.
 
     İngiltere, Brighton'da bulunan Atom Productions'ın stüdyosu, mobil oyunlar, mobil uygulamalar, web uygulamaları ve flash oyunları konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahip olmasıyla biliniyor. Dominic Mason'ın profil bilgisinde ise aynen şu yazıyor:
 

"AtomFire Productions'ın geliştirdiği ve yarattığı oyun ve eğlence hizmetleri; internet, DS ve DSi, Wii, PSP, PSP2, PlayStation Network, Xbox LIVE Arcade, WiiWare, iPhone ve Windows içindir." 

 
     Görüldüğü üzere cümlede "PSP2" ibaresini görüyoruz. Bu belki PSP2'nin çıkışına veya duyurusuna az kaldığı anlamına gelebilir, Ya da yanlış yazılmadan dolayı bizi yanıltmış olabilirler. Ancak 3DS'in listede gözükmemesi de biraz kafamı karıştırmadı değil... Umarız en güzel senaryo gerçekleşir...
 
 

Bu haberin bağlantısı
URL
Kaynak Psp Go! psp2 Atom Productions 3DS
Dünya Kupası Sonuçlarını Siz Belirleyin ! Microsoft, Rakip Gamepad Firmasına Dava Açtı
Yorumlar yeniden eskiye doğru listelenmektedir. Sıralamayı değiştirmek için sağdaki menüyü kullanabilirsiniz.

fa1yan0s

14.4.2010 10:43:44

0
bence psp2 yi yanlış yazmış :) PS2 dir o

sinemanyak

2.4.2010 22:21:59

0
3. jenerasyon oyunlar eklenirse bir de yeni bir GOW oyunu... Konsol almak için para biriktirmeye başlasam mı?
    Siz de aşağıdaki form aracılığıyla yorum yapabilirsiniz.
Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

KÜNYE
PSP
+ TAKİBE
AL
7 kişi bu oyunu takip ediyor.
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız