Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Overwatch League, Çin Karşılaşmalarını İptal Etti!

 
     Blizzard Entertainment, Overwatch League'in Çin karşılaşmalarını Corona virüsü sebebiyle iptal etti. League of Legends'ın ardından Overwatch'da Corona virüsü nedeniyle alarma geçti. Overwatch League, Çin'de gerçekleşecek karşılaşmalarını 2 ay süreyle iptal etme kararı aldığını duyurdu.
 
     Ligin resmi sosyal medya hesapları ve web sayfası üzerinden yapılan açıklamaya göre bu iki aylık iptal, oyuncuların, taraftarların ve çalışanların sağlığını ve güvenliğini korumak için tedbir amaçlı alındı. Overwatch League’in resmi sitesinde yer alan takvime göre toplamda 16 karşılaşma iptal edildi. İptal edilen karşılaşmaların ne zaman ve nerede gerçekleştirileceği belirtilene göre daha ileri bir tarihte açıklanacak.
 
Overwatch League’in Resmi Açıklaması:
 
     "Oyuncuların, taraftarların ve çalışanların güvenliği ve sağlıklarını korumak için Şubat ve Mart ayında Çin’de düzenlenecek Overwatch League maçlarımızı iptal etmeye karar verdik. Umarız taraftarlarımız mutlu ve güvenli bir Çin Yeni Yılı geçirirler. Ve bu sezonun ilerleyen dönemlerinde Çin’de maçlar oynamak için hala çok heyecanlıyız. Maçların nerede ve ne zaman oynanacağı ile ilgili bilgiyi sizlerle paylaşacağız. Desteğiniz ve anlayışınız için teşekkür ederiz." 
 

Bu haberin bağlantısı
URL
Overwatch Blizzard FPS Multiplayer
Nintendo Switch Satışları Xbox One'ı Geride Bıraktı Two Point Hospital'ın Konsoldaki Özellikleri İçin Video Paylaşıldı

İçeriğe ait yorum yok

Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

KÜNYE
Overwatch
+ TAKİBE
AL
12 kişi bu oyunu takip ediyor.
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız