Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Overwatch 2 oyuncularına kötü haber! PvE modu iptal edildi

 
 
Blizzard tarafından oyunculara sunulan ve 2016 yılında çıkış yapan nişancı oyunu Overwatch'ın devamı olan Overwatch 2 için geliştirilen PvE modu iptal edildi. Oyuncuların çevreye karşı mücadele edebileceği bu mod geldiğimiz noktada resmi olarak rafa kaldırıldı.
 
PvE modu oyuncular tarafından bekleniyordu
 
 
 
Açıklama geçtiğimiz gün Twitch üzerinde gerçekleştirilen bir geliştirici yayını sırasında yapıldı. Bu yayın esnasında yönetici yapımcı Jared Neuss, oyun için ileriye dönük planlardan bahsetti. Bu kapsamda şunları aktardı:
 
"PvE modundaki gelişmeler umduğumuz gibi olmadı. Ekip geliştirme sürecinde bir sürü ilgi çekici içerik oluşturdu. Gerçekten heyecan verici ve harika görevler derlendi. Dövüşmesi çok eğlenceli olan yepyeni düşmanlar ve yetenekler de bu moda dahil edildi. Ancak ne yazık ki size sunabileceğiniz Blizzard kalitesinde bir deneyim olmadı.” 
 
PvE modu Overwatch 2 ile beraber büyük eklemelerden biri olarak duyuruldu. Birçok oyuncu bu mod için büyük beklentilere girdi ve birçok oyuncu için Overwatch'tan Overwatch 2'ye geçişin temeli modlarla beraber olacaktı. Ancak geldiğimiz noktada bu mod iptal edildi.

Bu haberin bağlantısı
URL
Kaynak Insidergaming Overwatch 2 Overwatch 2 Blizzard Entertainment Blizzard PvP PvE PS4 Xbox One Switch PC
Fan yapımı Half-Life 2 Remastered modundan yeni ekran görüntüleri yayınlandı Ubisoft, Assassin's Creed serisi üzerinde çalışanların sayısını arttırıyor!
Yorumlar yeniden eskiye doğru listelenmektedir. Sıralamayı değiştirmek için sağdaki menüyü kullanabilirsiniz.

BSC Misafiri

18.5.2023 19:27:40

0
quote:

Orjinalden alıntı: BSC Misafiri Bu oyunu oynayan var mı?
Boş anlarında eğlenmek için ideal bir oyun.

arda29

17.5.2023 15:24:50

0
quote:

Orjinalden alıntı: BSC Misafiri Bu oyunu oynayan var mı?
Evet var ben oynuyorum mesela. Çok müthiş bir oyun diyemem ama çerezlik iş sonrası gireyim 3-5 el atıp çıkayım demelik bir oyun benim için.

BSC Misafiri

17.5.2023 15:17:20

0
Bu oyunu oynayan var mı?
    Siz de aşağıdaki form aracılığıyla yorum yapabilirsiniz.
Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

KÜNYE
Overwatch 2 ÇOKLU PLATFORM
+ TAKİBE
AL
1 kişi bu oyunu takip ediyor.
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız