Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Overwatch 2 Telefon Doğrulamasını Gerektirecek

 
 
Blizzard Entertainment tarafından geliştirilen ve yayınlanacak olan birinci şahıs nişancı oyunu Overwatch 2 için yeni detaylar açıklandı. Ekibin belirttiğine göre Overwatch 2'yi oynamak için tüm platformlarda battle.net hesaplarına bir telefon numarası eklenmiş olması gerekecek. Bu da kısacası telefon doğrulamasını zorunlu kılacak.
 
Blizzard, bu iki aşamalı doğrulamanın oyuna daha iyi bir güvenlik sistemi sunacağını belirtiyor. Bunun dışında yeni oyuncular, rekabetçi modun kilidini açmak için 50 hızlı oyun maçını kazanması gerekecek. Ayrıca Overwatch oyunundaki tüm karakterlerin kilidini açmak için de yaklaşık 100 maçı tamamlamak gerekecek.
 
Son olarak oyunda APEX Legends'takine benzer bir ping sistemi yer alacak. Bu ping sistemi, oyunculara sesli sohbeti kullanmak zorunda kalmadan takımlarıyla iletişim kurma olanağı sağlayacak.
 
Overwatch 2, 4 Ekim'de PlayStation 5, Xbox Series, PlayStation 4, Xbox One, Switch ve PC için Erken Erişim ve ücretsiz olarak çıkış yapacak.

Bu haberin bağlantısı
URL
Kaynak Kotaku Overwatch 2 Overwatch 2 Blizzard Entertainment Blizzard PvP PvE PS4 Xbox One Switch PC
Death Stranding Artık Intel XeSS, AMD FSR 2.0 ve NVIDIA DLSS 2'yi Destekliyor Tek Kişiyle Geliştirilen Project GRAY için Prototip Videosu Yayınlandı

BSC Misafiri

28.9.2022 21:10:39

0
Yani oynaması bedavamı olacak süper.
    Siz de aşağıdaki form aracılığıyla yorum yapabilirsiniz.
Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

KÜNYE
Overwatch 2 ÇOKLU PLATFORM
+ TAKİBE
AL
1 kişi bu oyunu takip ediyor.
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız