Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Outlast 2 için Hikaye Modu Güncellemesi Yayınlandı

 
   Geliştirici Red Barrels bugün Outlast 2 için yeni bir güncelleme yayınladı ve bu güncelleme oyunun hikaye modu oynamak için ikinci bir seçenek veriyor.
 
   Belirtilene göre, yeni hikaye modu seçeneği oyuncuların Outlast 2'yi minimal zorluklarla ve daha az düşman karşılaşmalarıyla oynamasına imkan sunuyor. Ölmek halen mümkün ancak düşman sayısı, düşmanın hızı ve verdiği hasar azaltılmış. Kaçmak yerine etrafı daha rahatça araştırabilmeniz için de bazı ince ayarlar yapılmış.
 
   Ayrıca Red Barrels "M derecelendirmesini elde etmek için orijinal oyundan kaldırmamız gereken bazı şeyleri kaldırma fırsatını yakaladık. Bu değişiklikler bizim görüşümüze göre şiddetli değildir ve oynanış etkilemez ancak Adult Only derecelendirmesini önlemek için yapılması gerekiyordu." dedi.
 
   Son olarak Outlast 2 bugün Switch için çıkışını gerçekleştirdi. Oyun şu anda PlayStation 4, Xbox One ve PC üzerinde ulaşılabilir durumda ve Steam versiyonu %66 indirimde. 

Bu haberin bağlantısı
URL
Outlast 2 Outlast korku survival hayatta kalma korku hayatta kalma red barrel studios indie bağımsız
Switch Sistem Güncellemesi Versiyon 5.0.1 Yayınlandı Call of Duty: WWII The War Machine DLC Paketi 2 Duyuruldu

İçeriğe ait yorum yok

Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

KÜNYE
Outlast 2
+ TAKİBE
AL
18 kişi bu oyunu takip ediyor.
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız