Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Nuri Şahin, Futbolist eSpor Kulübü'ne Yatırım Yaptı!

 
     Almanya doğumlu Türk milli futbolcu Nuri Şahin, Türkiye'nin başarılı FIFA takımlarından Futbolist eSpor Kulübü'ne yatırım yaptı. Futbolist sosyal medya üzerinden;
 
"İnanarak başladık ve 2,5 senedir eSpor faaliyetlerimize her gün yeni başarılar ekleyerek devam ediyoruz. Bu yolda bugün büyük bir eşik atlayarak ortaklarımıza Nuri Şahin’i de ekledik.
 
Açıklamasında bulundu. Yatırımın ardından Nuri Şahin'in futbol bilgisinin yanı sıra taktik ve mental açıdan da kendisinin tecrübelerinin Futbolist FIFA oyuncularına aktarılacağı vurgusunda bulunuldu. Başarılı FIFA oyuncularını bünyesinde bulunduran Futbolist eSpor Kulübü ve Nuri Şahin'in bir sonraki hedefi ise uluslararası bir turnuvada final oynamak. Futbolist eSpor Kulübü, Emre "Riv9" Kayır ve dünya sıralamasında 20. sırada yer alan İsmail Can "isopowerr" Yerinde'nin yanına Bulgaristan'ın en iyi iki FIFA oyuncusundan biri olan Sezer "sanchez" Sabriev'i dahil edilmesiyle daha da güçlü bir hale geldi.
 
 

Bu haberin bağlantısı
URL
FIFA 19 FIFA EA Sports FIFA Şampiyonlar Ligi
Hyper Light Drifter Geliştiricisi Solar Ash Kingdom'ı PC için Duyurdu Dead Cells'in Ücretsiz DLC'si Rise of the Giant 28 Mart'ta PC için Çıkacak

BSC Misafiri

14.3.2019 20:17:25

0
Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk'ün ''Ben Sporcunun Zeki Çevik ve Ahlaklısını Severim'' cümlesindeki zeki, çevik ve ahlaklı olan sporcunun karşılığıdır Nuri Şahin.
    Siz de aşağıdaki form aracılığıyla yorum yapabilirsiniz.
Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

KÜNYE
FIFA 19 ÇOKLU PLATFORM
+ TAKİBE
AL
3 kişi bu oyunu takip ediyor.
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız