Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Nostalgic Train 25 Kasım'da PS5 ve PS4'e Geliyor

 
 
Yayıncı Amata Games ve geliştirici Tatamibeya, PlayStation 5 ve PlayStation 4 için birinci şahıs macera oyunu NOSTALGIC TRAIN'i 25 Kasım'da 13.99 Dolar karşılığında PlayStation Store üzerinden yayınlayacağını duyurdu. Oyun İngilizce, Fransızca, İtalyanca, Almanca, İspanyolca, Japonca, Geleneksel Çince ve Basitleştirilmiş Çince dil seçeneklerini destekleyecek.
 
NOSTALGIC TRAIN ilk olarak 13 Haziran 2018'de Steam üzerinden PC için ardından, 19 Ağustos 2021'de Nintendo eShop üzerinden Switch için piyasaya sürüldü. 
 
Burası hoş manzaraya sahip bir kırsal bölge. İstasyonda “Natsugiri” yazıyor. Tek yönlü bir demiryolu hattı. Hiçbir şey hatırlamadan ve gizemli bir şekilde burada uyanırsın. Bu bilinmeyen yerde acaba kimse var mı…

Etraf o kadar parlak ki zar zor görebiliyorsun. Ağustos böceklerinin sesi denizin kokusuyla beraber harmanlanıyor. Eski bir istasyonda ahşap bankta oturuyorsun. Neden buradasın ve ne yapıyorsun…? 
 
Steam sayfası
 

Bu haberin bağlantısı
URL
Kaynak Gematsu macera hikaye keşif atmosfer manzara
DNF Duel için Resmi Fragman Yayınlandı GTA: The Trilogy - The Definitive Edition için HD Doku Paketleri Yayınlandı

İçeriğe ait yorum yok

Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

KÜNYE
Nostalgic Train
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız