Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

No Man's Sky'ın Beyond Güncellemesinden Yeni Fragman Paylaşıldı

 
Büyük umutlarla beklenen ve beklentiyi sürekli arttıran açıklamaların ardından 10 Ağustos 2016'da çıkan No Man's Sky beklentileri karşılamadığı gibi, "kötü bir oyun" olarak insanların aklında kalmıştı. Oyunu daha iyi yapabilmek için gelen güncellemelerle oyun severlerin fikri az da olsa değişmişti. Yakın zamanda gelecek olan Beyond güncellemesiyle birlikte oyunun çok daha iyi olacağına dair tekrar umutlandık. Bu yeni gelecek Beyond güncellemesi için yeni bir fragman paylaşıldı bugün.
 
Güncelleme No Man's Sky Online'ı oyuna getirecek. No Man's Sky Online evrenin her bir yerindeki oyuncuları bir araya getirip oynamasına olanak verecek radikal yeni bir sosyal ve çok oyunculu deneyim sunacak.
 
Hello Games'in yapmış olduğu Beyond güncellemesi 12 Ağustos 2019'da PC, PlayStation 4, Xbox One ve VR için ücretsiz bir şekilde oyuncularla buluşacak. Bahsi geçen fragmanı aşağıdan izleyebilirsiniz.
 

Bu haberin bağlantısı
URL
Kaynak Polygon no man's sky hello games adventure macera keşfetme sci-fi bilim kurgu
Fantastik Evrenin En Önemli Atları Indivisible Amerika ve Avrupa İçin Farklı Tarihlerde Piyasaya Sürülecek

BSC Misafiri

8.8.2019 21:12:13

+1
Allah Google Translate'den razı olsun
    Siz de aşağıdaki form aracılığıyla yorum yapabilirsiniz.
Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

KÜNYE
No Man's Sky
+ TAKİBE
AL
47 kişi bu oyunu takip ediyor.
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız