Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Netflix, Yeni ve Büyük Çaplı Bir PC Oyunu Geliştiriyor

 
Kaliforniya'da bulunan Amerikan teknoloji ve medya hizmetleri sağlayıcısı ve yapım şirketi Netflix, oyun sektörüne yatırım yapmaya devam ediyor. Mobile Gamer'ın bildirdiğine göre Netflix, eski Overwatch müdürü Chacko Sonny liderliğindeki LA stüdyosu için "yepyeni bir AAA PC oyunu" için işe alım yapıyor.
 
Netflix büyük çaplı bir PC oyunu için kolları sıvıyor
 
 
 
Netflix, büyük çaplı PC oyunu için şu anda aktif olarak işe alım yapıyor. Yayınlanan iş ilanında şu ifadeler yer alıyor: "Yeni bir AAA PC oyununda projenin yönünü ve yaratıcı vizyonunu oluşturmamıza yardımcı olacak son derece yetenekli bir oyun yönetmeni arıyoruz. Oyun yönetmeni olarak, Netflix'in dahili olarak geliştirdiği ilk projenin lideri konumunda olacaksınız."
 
İş ilanında ek olarak şunlar da bulunuyor: "Başvuracak olan adayın FPS veya üçüncü şahıs nişancı oyun konusunda deneyime sahip olması tercih edilir. Bunun yanı sıra canlı servis oyunlarında da kapsamlı bir deneyimin bulunması istenmekte." 
 
Verilen iş ilanına göre geliştirilecek olan oyun nişancı ve canlı servis oyunu olarak karşımıza çıkacak. Bunun dışında birinci veya üçüncü şahıs kamera bakış açısına sahip olacağını biliyoruz.

Bu haberin bağlantısı
URL
Kaynak Vgchartz Netflix Netflix Türkiye haberler
Hungry Shark Serisi 1 Milyar İndirmeye Ulaştı Devam Oyunu ArcheAge 2 Unreal Engine 5 ile Geliştiriliyor
Yorumlar yeniden eskiye doğru listelenmektedir. Sıralamayı değiştirmek için sağdaki menüyü kullanabilirsiniz.

BSC Misafiri

25.11.2022 18:31:25

0
hep oyun haberlerine bakıyorum diyorlar AAA güzel oyun gelilştiriyorlar şu an ki olduğumuz nesile mi yoksa bir sonraki nesle kadar çıkacak mesela dyıng lıght 2 kaç A?? dır mesela merak ediyorum

BSC Misafiri

25.11.2022 14:53:50

0
netflixin oyunlarını biliyoruz film gibi tuşlara bastığımız oyun denilen filmler.umarım öyle olmazda oynarım
    Siz de aşağıdaki form aracılığıyla yorum yapabilirsiniz.
Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

KÜNYE
Netflix
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız