Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Napoleon: Total War Duyuruldu!

Tarihin en ünlü generallerinden biri olan Napolyon Bonapart'ın geçirdiği savaşlara oyun boyunca tanık olacağız.
Sega (Aral) bugün yaptığı basın bildirisi ile Creative Assembly'nin en bilinen oyunlarından Total War serisi için yeni bir oyun duyurdu.
 
Napoleon: Total War'ın duyurusunu gerçekleştiren Sega oyun hakkında ilk detaylar ve çıkış tarihini de yayınladı. Şubat 2010'da çıkacak oyunun adından da anlaşılacağı gibi Napolyon Bonapart'ın hayatını yönetme şansına sahip olacağız.
 
Napolyon'un geçirdiği savaşlardaki yükseliş ve düşüşün konu edileceği oyunda hikaye üç ana bölümden oluşacak ve deniz ile kara savaşlarını da içerecek.
 
Napolyon veya düşman uluslardan birini kontrol edebileceğiniz oyunda üç askeri seferde savaşırken bu seferlerde Mısır, İtalya ve Rusya'ya kadar uzanan savaşlara tanıklık edeceksiniz. Oyunda Napolyon'un en önemli savaşlarından biri olan Waterloo Muharebesi’ne de şahit olabileceksiniz.
 
Napoleon: Total War’da gerçekten de Napolyon olacaksınız – karşılaştığı sorunlarla yüzleşmek, kazandığı savaşları kazanmak ve kurduğu İmparatorluğu kurmak, hatta daha iyisini yapmak için,” diyor The Creative Assembly Yaratım Direktörü ve Total War serisinin yaratıcısı Mike Simpson. “Ancak oyun karşı tarafın generalleri rolünde de oynamanıza izin vererek oyunculara tarihi değiştirme imkanı da sağlıyor.
 
Anlaşılan, gerçek zamanlı strateji oyunlarının en ağır toplarından biri olan Total War serisinin yeni oyununda tarihin en önemli savaşlarına tanıklık etmeye devam edeceğiz.
 
Oyun için yayınlanan ilk ekran görüntülerine ulaşmak için tıklayınız.
 
 

Bu haberin bağlantısı
URL
Kaynak Napoleon: Total War Creative Assembly Sega
PS3 Motion Controller GamesCom 09 Videosu Mafia 2 için Yeni Görseller Yayınlandı

İçeriğe ait yorum yok

Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

KÜNYE
Napoleon: Total War
+ TAKİBE
AL
4 kişi bu oyunu takip ediyor.
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız