Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

NBA 2K23'ün İlk Kapak Yıldızı Belli Oldu: Michael Jordan

 
 
Geliştirici 2K Games, Michael Jordan'ın NBA 2K23'ün kapağında yer alacağını açıkladı. Basketbol yıldızının oyunun kapağındaki görüntüsünün yanı sıra NBA 2K23, Jordan'ın mirasını yaşatmak adına ikonik Jordan Challenges'ı geri getiriyor.
 
NBA 2K serisinin küresel pazarlama stratejisinden sorumlu başkan yardımcısı Alfie Brody: "NBA 2K serisi spor kategorisinde en çok tanınanlar arasında yer alıyor. NBA 2K23 için Michael Jordan'ı seçmek bu açıdan daha uygun oldu" ifadelerini kullandı.
 
Bilindiği üzere Jordan, 2K11, 2K12 ve 2K16 Special Edition oyunlarının kapaklarında yer almıştı. Şimdi ise Michael Jordan ve Champion sürümlerinin kapaklarını süsleyecek. Bu sürümlerin dışında Standart sürüm için hangi yıldızın olacağı henüz açıklanmadı.
 
Jordan Challenges içerisinde ikonik anlar yer alacak. Toplamda 15 önemli anın bulunacağı bu modun yeniden inşa edildiği belirtiliyor. 
 
Oyun PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X/S ve PC için 9 Eylül'de çıkış yapacak. 7 Temmuz'da ise ön siparişler açılacak.
 
Fragman videosu
 
 

Bu haberin bağlantısı
URL
Kaynak GlitchedOnline spor basketbol rekabet mücadele takım pc
Monster Hunter Stories 2: Wings of Ruin'in Denuvo Koruması Kaldırıldı God of War Ragnarök'ın Çıkış Tarihi Açıklandı

Tiny Titan

6.7.2022 18:56:25

0
Yahu god of war'un çıkış tarihi belli oldu hala haber girilmedi. Nasıl oyun sitesi burası ya? Uyuyor musunuz, napıyorsunuz? Türkiye’nin en iyi oyun sitesi olabilecek bsc'nin haline bak. Yazık.
    Siz de aşağıdaki form aracılığıyla yorum yapabilirsiniz.
Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

KÜNYE
NBA 2K22 ÇOKLU PLATFORM
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız