Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Milestone MotoGP Lisansını Uzattı

 
   Milestone ve Dorna Sports MotoGP lisansı için sözleşme yeniledi.

   Bu sözleme ile birlikte, İtalyan geliştirici Milestone resmi MotoGP video oyunu lisansını Aralık 2021'e kadar uzattı.
 
   Milestone Başkan Yardımcısı Luisa Bixio,
 
   "Dorna Sports ile çalışmaya devam edecek olmaktan çok memnunuz. MotoGP geçtiğimiz yıllarda portföyümüzde önemli bir yer tuttu. Ve gelecekte de bu rolü oynamaya devam edecek. Dorna ile olan partnerliğimizin mükemmel olduğu kanıtlandı. Espor sahnesine girip bu yıl sağlam sonuçlar elde ederek bu lisansı video oyun dünyasında büyütmeyi başardık. Dorna ile birlikte MotoGP serisinin gelecekte giderek hayranlara daha ilgi çekici bir tecrübe sunacağına eminiz."
 
   Dorna Sports Genel Müdürü Pau Serracanta,

   "Hem MotoGP hem de Milestone için partnerliğimizin dört yıl daha devam edecek olmasını görmek harika bir haber. 2012 yılından bu yana beraber çalıştık ve temeller daha da büyümeye devam etmemizi sağlayacak kadar güçlü. Hem video oyunları hem de ilk Espor Şampiyonası'nın inanılmaz başarısı ile birlikte gelecekte sınırları zorlamaya devam edeceğimizden eminiz, MotoGP'den beklendiği üzere."

Bu haberin bağlantısı
URL
MotoGP 15 MotoGP motosiklet yarışı milestone pc ps4 ps3 xbox one xbox 360
Final Fantasy XV Aralık Güncellemesi Karakter Değiştirme Ekleyecek Tekken 7 DLC Karakteri Geese Howard 30 Kasım'da Dövüşe Katılıyor
Yorumlar yeniden eskiye doğru listelenmektedir. Sıralamayı değiştirmek için sağdaki menüyü kullanabilirsiniz.

BSC Misafiri

29.11.2017 20:56:02

0
Bende sevmiyorum ama batsın filan demek ne demek kardeşim adamların ekmek kapısı işleri

deadlight54

29.11.2017 20:12:37

+1
Milestone oyun filan geliştirmesin allah aşkına. Her geliştirdikleri oyunlar leş ve aynı mekanikleri kopyala-yapıştır yapıyorlar. İflas etsin artık şu firma, yeter be!

Dhalsim

29.11.2017 19:55:08

0
Şöyle herkesin keyifle oynayacağı motosiklet oyunu gelmedi bir türlü. MotoGP izlemeyi çok seviyorum fakat Milestone yapamıyor gibi.Atmosfer, oynanış ve grafik istenen seviyede değil. Oynamayı da beceremedim hiç. MxGP, Sokak yarışı vs.. hiç birine ısınamadım. Dinamikler araba yarışlarındaki gibi olmuyor nedense
    Siz de aşağıdaki form aracılığıyla yorum yapabilirsiniz.
Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

KÜNYE
MotoGP 15 ÇOKLU PLATFORM
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız