Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Metro 2033 Filmi için Çalışmalara Yeniden Başlandı

 
2016'da duyurulan Metro 2033 filmi, geçen senenin sonlarında filmin senaristi F. Scott Frazier'ın kitaba sadık kalmayıp filmi fazlaca Amerikanlaştırması sebebiyle yazar Dmitry Glukhovsky'nin anlaşmayı feshetmesiyle iptal edilmişti.

Variety'nin haberine göre, medya kuruluşu Gazprom Media'nın sahip olduğu Rus prodüksiyon şirketleri (TNT-Premier Studios Company, TV-3 Channel ve Central Partnership Film Company) tarafından yapılacak yeni Metro 2033 filmi için çalışmalara başlandığı resmi olarak doğrulandı.

Filmin çekimlerine 2020'nin başlarında başlanacak ve filmin 1 Ocak 2022'de vizyona girmesi planlanıyor. Yönetmen ve oyuncu kadrosu henüz açıklanmadı.
 
Yapımcı Valery Fedorovich: "Bu hayalimdeki proje. Şimdiye kadar başlattığımız en iddialı ve büyük ölçekli film. Filmin hem Rusya'da hem de yurt dışında yapımında ve tanıtımında eşi benzeri görülmemiş bir miktar yatırım gerçekleştirmek istiyoruz."

Romanın yazarı Dmitry Glukhovsky de filmde yaratıcı yapımcı rolünü üstlenecek. Kendisi film hakkında şöyle konuştu:
 
"Metro 2033 benim ilk romanım. Hayatımda çok özel bir role sahip ve beyaz ekrana uyarlanması için son 10 yılda sayısız teklif almama rağmen hepsini reddettim fakat şimdi nihayet Metro'yu emanet edebileceğim bir ekiple tanıştım. Hedeflerimizin benzer olduğunu gördük: Birinci sınıf gişe rekorları kıran ve üçlemeyi okuyan ve bunu kalpten bilenleri bile şaşırtacak bir film yapmak. Onları hayal kırıklığına uğratmamak için hem tavsiyelerimle hem de eylemlerimle filmin yaratıcı yapımcısı olmaya ve yardım etmeye hazırım." 

Bu haberin bağlantısı
URL
Kaynak Niche Gamer metro 2033 4A FPS xbox 360 PC
Gran Turismo ile Michelin Ortaklıklarını Duyurdu Bir Başka Game of Thrones Oyuncusu Marvel Sinematik Evreni'ne Katılıyor
Yorumlar yeniden eskiye doğru listelenmektedir. Sıralamayı değiştirmek için sağdaki menüyü kullanabilirsiniz.

Turk.Navy

26.8.2019 11:30:27

0
Oyun olarak iyiydi film daha güzel olacak bence

Focke-Wulf

24.8.2019 09:02:12

0
Amazon el atsaydı nasıl olurdu acaba? Expanse ı kurtarmışlardı, efektleri fena da durmuyordu. Gerçi Rus ların yapması daha doğru bu işi şuan olduğu gibi.

BSC Misafiri

24.8.2019 00:45:54

0
Konu ne olursa ve kim üzerine olursa olsun. Oyundaki gibi en az 150 kere şiveli Artyom kelimesini sözlü olarak duymak istiyorum. Bunlara ek olarak oyundaki gibi hayvani güzel müzüğü olsun istiyorum :)

mevsres

24.8.2019 00:42:05

0
Çok iyi hatırlıyorum Filmin iptal haberini duyduğumda çok üzülmüştüm, ancak iptal gerekçesini duyduğumda acayip sevinmiştim, bu gün gibi hatırlıyorum, hatta biraz abartıyor olabilirim ama hayatımda bir kişiye hayranlığım bu kadar artmamıştı, inanılmaz bir karar. Dmitry Glukhovsky aslında genç ve yeni yetme bir yazar olmasına rağmen, ne kadar büyük bir isim olduğunu kanıtlamıştı bence.

deadlight54

24.8.2019 00:40:25

0
Bak işte şimdi heyecanlanmaya başladım. İyi ki amerikanlaştırılmış bir Metro filmi görmedik. Dmitry abiyi bu yüzden seviyorum, adam eserlerini koruyor ve sadık kalınmasını istiyor. Bu söylediğim The Witcher’ın yazarı paragöz Sapkowski için geçerli değil. Merakla bekliyorum, umarım iyi bir iş çıkartırlar.
    Siz de aşağıdaki form aracılığıyla yorum yapabilirsiniz.
Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

KÜNYE
Metro 2033
+ TAKİBE
AL
22 kişi bu oyunu takip ediyor.
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız