Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Mega Drive Mini 2 Konsolu Avrupa'da Ön Siparişe Açıldı

 
 
Sega tarafından kullanıcılara sunulacak Mega Drive Mini 2 konsolu Avrupa'da ön siparişe açıldı. Sega daha önce devam eden küresel yarı iletken kıtlık nedeniyle Kuzey Amerika ve Avrupa için toplam stok kapasitesinin ilk Mega Drive Mini konsolunun onda biri olacağı konusunda uyarı yapmıştı.
 
120,8 mm genişliğinde, 32,3 mm yüksekliğinde ve 116,5 mm uzunluğunda olan mini konsol, orijinal Genesis / Mega Drive Mini'den daha küçük bir boyuta sahip. Orijinal konsollar için mevcut olmayan oyunlar da dahil olmak üzere 50'den fazla SEGA / Mega CD ve Genesis / Mega Drive oyununa sahip olacak. Konsol 720p ve 480p çözünürlüklerini destekleyecek.
 
Mini konsol yalnızca Amazon üzerinden 109,99 £ / 109,99 € fiyatla sipariş edilebiliyor. Mega Drive Mini 2, daha önce yayınlanmamış yedi oyun da dahil olmak üzere 60 oyunu bünyesinde barındırıyor.

Bu haberin bağlantısı
URL
Kaynak Videogameschronicle oyun konsolu
Steam Haftalık En Çok Satanlar Listesine F1 Manager 2022 Dahil Oluyor Hogwarts Legacy'de Spor Oyunu Quidditch Yer Alacak mı?

İçeriğe ait yorum yok

Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

KÜNYE
SEGA Genesis / Mega Drive Mini 2
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız