Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

MazM: Jekyll and Hyde, PC ve Switch İçin Duyuruldu

 
Yayıncılığını CFK'nin yaptığı, geliştiriciliğini ise Growing Seeds'in yaptığı gizemli macera oyunu MazM: Jekyll and Hyde, Switch(eShop) ve PC(Steam) için duyuruldu. Oyun App Store ve Google Play üzerinden mobil cihazlar için 2018 yılında yayınlanmıştı.
 
MazM: Jekyll and Hyde'ın tanıtım yazısını ve duyuru fragmanını aşağıda bulabilirsiniz. Oyun Switch ve PC için 2 Nisan'da yayınlanacak.
 
Oyunun Tanıtım Yazısı:
 
MazM: Jekyll and Hyde, MazM serisinin ikinci oyunu. Görüldüğü gibi ikinci oyun, Robert Louis Stevenson'ın The Strange Case of Dr. Jekyll and Mr. Hyde adlı kitabına dayanmaktadır.
 
Dürüst avukat Utterson hem oyunun ana karakteri, hem de Dr. Jekyll'in eski bir arkadaşıdır. Utterson'un perspektifinden oyunu oynayarak ve Dr. Jekyll'in yardımıyla MY. Hyde'ın peşine düşeceksiniz. Bu yolculuğunuz kasvetli 19. yüzyıl Lonra'sında geçecek ve Hyde'ın sahip olduğu sırları keşfetmek için kanıtlar toplayıp Londra'yı keşfedeceksiniz. Hem oyun olarak hem de hikaye olarak eğlenceli olan bu oyun, orijinal kitabın hikayesini takip ediyor.
 

Bu haberin bağlantısı
URL
Kaynak Gematsu MazM: Jekyll and Hyde oyun The Strange Case of Dr. Jekyll and Mr. Hyde Dr. Jekyll and Mr. Hyde Robert Louis Stevenson gizem macera
Devolver Digital E3 2020 Basın Konferansına Corona Virüsü Sebebiyle İzleyici Alınmayacak One Piece: Pirate Warriors 4'ten Yeni Bir Karakter Tanıtım Videosu Paylaşıldı: Cavendish

İçeriğe ait yorum yok

Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

KÜNYE
MazM: Jekyll and Hyde
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız