Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Marvel's Avengers'ın Öncesini Anlatacak Kitap da Ertelendi

 
 
Square Enix'in yayıncılığını yaptığı, geliştiriciliğini ise Crystal Dynamics'in yaptığı Marvel's Avengers oyununun öncesini anlatacak olan kitap geçtiğimiz aylarda duyurulmuştu. Kitap, oyunun yayınlanmasından 1 ay önce çıkacaktı ancak oyunun ertelenmesinin ardından bu tarih de değişti.
 
Geçtiğimiz günlerde ne yazık ki Marvel's Avengers'ın ertelendiğini öğrenmiştik. 15 Mayıs'ta çıkması beklenen oyun, 4 Eylül 2020'ye ertelendi. Haliyle hikayenin öncesini anlatacak olan kitap da ertelendi ve artık yeni tarihi 4 Ağustos 2020. 
 
Kitabın adı Marvel's Avengers: The Extinction Key olacak ve yazarı ise Greg Keyes olacak. Kaptan Amerika, Demir Adam, Thor, Black Widow ve Hulk'tan oluşan Avengers ekibi, Zodiac'ın Zodiac Key adlı bir silah edinmesini engellemek için Doktor Strange, Doctor Voodoo ve SHIELD ajanları gibi diğer kahramanlarla güçlerini birleştirmesini konu alacak.
 

Bu haberin bağlantısı
URL
Kaynak ign Marvel's Avengers Square Enix Crystal Dynamics Eidos Montreal
Antoine Griezmann, Elektronik Spor Takımı Kurdu Horizon Zero Dawn'ın Geliştiricisi Çok Oyunculu Oyunlarda Deneyimli Çalışan Arıyor

alike03

23.1.2020 02:17:41

0
Ertelenmedik birsey kalmadi nerdeyse. Biz komple 2020'yi erteleyelim bagri.
    Siz de aşağıdaki form aracılığıyla yorum yapabilirsiniz.
Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

KÜNYE
Marvel's Avengers
+ TAKİBE
AL
2 kişi bu oyunu takip ediyor.
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız