Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Marvel's Avengers Tanıtım Fragmanı

 
Square Enix, Marvel's Avengers için yeni bir oynanış fragmanı yayınladı ve üç dakikaya yakın bu fragmanda oyun genel olarak tanıtılıyor.
 
Oyunun tanıtım yazısı:
 

Hikaye tabanlı bu üçüncü şahıs oyun deneyiminde Avengers'a katılın ve dünyayı yıllardan beri artmakta olan tehlikelere karşı savunmak için eşsiz güçlerinden faydalanın.
 
Marvel’s Avengers, Captain America, Iron Man, Hulk, Black Widow ve Thor'un gücünü deneysel bir enerji kaynağından alan kendi Helicarrier'larının da yer aldığı San Francisco'daki yüksek teknoloji ile donatılmış Avengers Genel Merkezini açtıkları A-Day'de başlıyor. Kutlama, büyük yıkıma yol açan feci kaza sonucu ölümcül bir hâl alır ve yaşanan bu trajedi yüzünden suçlanan Avengers dağılır.
 
Bundan beş yıl sonra, tüm Süper Kahramanlar sürgünde ve dünya tehlikedeyken insanlığın tek umudu Dünyanın En Kuvvetli Kahramanlarını yeniden bir araya getirmektir.
 
Öne çıkan özellikler
 
Orijinal Avengers hikayesini oynayın
Sinematik tek oyuncu modunda Avengers listenizi yeniden bir araya getirip baştan yaratın. Sonrasında tek başınıza ya da arkadaşlarınızla beraber çevrimiçi olarak operasyon üssünüz olacak Helicarrier ile dünya çapında yeni görevlere katılın.
 
Güçlerinizi kucaklayın
Oyun tarzınıza uyacak şekilde güçlü becerilerin ve yeni giysilerin kilidini açarak bu eşsiz karakterleri orijinal ya da hayranların beğendiği kostümlerle donatın.
 
Çevrimiçi bir araya gelin
Birçok yıl üzerinden anlatılan hikâyesi, düzenli içerik güncellemesi ve ücretsiz senaryoları ile aksiyon dolu eş zamanlı görevlere oyuncular dört oyuncuya kadar çevrimiçi takım olarak katılabilir. Ana oyuna sahip olduğunuz sürece eklenecek her bir oynanabilir yeni Süper Kahraman ve bölgeye ilave ücret ödemeden sahip olabilirsiniz. 

 
Marvel's Avengers 15 Mayıs 2020'de PlayStation 4, Xbox One, PC ve Stadia için çıkacak. 

Fragmanı aşağıdaki oynatıcıdan izleyebilirsiniz.

Bu haberin bağlantısı
URL
Marvel's Avengers Square Enix Crystal Dynamics Eidos Montreal
Xbox Live Gold Kasım 2019 Ücretsiz Oyunları PlayStation Plus Kasım 2019 Ücretsiz Oyunları
Yorumlar yeniden eskiye doğru listelenmektedir. Sıralamayı değiştirmek için sağdaki menüyü kullanabilirsiniz.

carleybatteries

31.10.2019 14:19:07

0
Olmuş bu olmuş yerim

mehmetalpertr

31.10.2019 08:37:43

0
oyun çok iyi görünüyor.. hadi bakalım bekliyoruz.
    Siz de aşağıdaki form aracılığıyla yorum yapabilirsiniz.
Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

KÜNYE
Marvel's Avengers
+ TAKİBE
AL
2 kişi bu oyunu takip ediyor.
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız