Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Little Big Planet 3'ün Bölüm Tasarımları Kısıtlanmış Olmayacak


     Sony'nin E3 sunumu sırasında duyurulan Little Big Planet 3, serinin hayranları tarafından merakla beklenen yapımları arasında. Geçtiğimiz günlerde bir röportaj veren Sony Xdev çalışanı Tom O’Connor oyun hakkında hayranları sevindirecek bir haber verdi.
 
       Connor, Little Big Planet serisinin önceki oyunlarında yapıcıların bölüm tasarımları konusunda kısıtlandıklarını bu yüzden bölümlere çok fazla nesne koyamadıklarını fakat Little Big Planet 3 ile bu durumun değişeceğini söyledi. Little Big Planet 3'de yapımcılar rahatlıkla istediği bölüm tasarımını yapabilecek ve birden fazla bölümü birbirine bağlayabilecek.
 
      Connor, bölümleri birbirine bağlama sistemi hakkında daha fazla detay vermese de bu sistemin diğer pek çok oyunda kullanılan "oyuncunun görebildiği kısmın yüklenmesi" sistemi olabilir. Eğer böyle bir sistem Little Big Planet 3'de kullanılırsa oyunda hiçbir yükleme ekranı görmeden pek çok bölüm oynayabiliriz.
 

Bu haberin bağlantısı
URL
Media Molecule Sony LittleBigPlanet LittleBigPlanet 3 PlayStation 4
BioShock, iOS İçin Duyuruldu! Grand Theft Auto V'in "Pack Man" Görevi Gerçek Oldu!

İçeriğe ait yorum yok

Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

KÜNYE
LittleBigPlanet 3
+ TAKİBE
AL
7 kişi bu oyunu takip ediyor.
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız